skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Maximálne spoľahlivé a výkonné

Revolvery na gumové a korenisté projektily

V porovnaní s pištoľami sú revolvery jednoduchšie a majú menšiu kapacitu zásobníku. Do kariet im hrá spoľahlivosť a výkon. Silu naplno poznáte už pri prvom výstrele. Už len pohľad do hlavne veľkého kalibru vzbudzuje rešpekt. A pokiaľ ani to útočníka neodradí, potom príde na radu korenisté strelivo. S gumovými gulôčkami sa vybláznite zase pri terčovej streľbe.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Revolvery na gumové a korenisté projektily

Revolver Umarex T4E TR 50L 11J

12x

Umarex T4E TR 50L je výkonný revolver na streľbu gumovými, koreninovými a inými projektilmi kalibru .50 (12,7 mm), ktoré dokáže vystreliť s úsťovou energiou 11J a úsťovou rýchlosťou až 145m/s. Je vhodný na sebaobranu, rekreačnú a cvičnú streľbu. Kapacita zásobníka je 6 výstrelov. Tento model je vybavený integrovaným laserom. Je poháňaný klasickou 12g bombičkou CO2 so systémom Emergency Piercing.

Dočasne nedostupný

€ 126.6

Detail

REVOLVERY UMAREX T4E NA GUMOVÉ A KORENISTÉ PROJEKTILY

Umarex ponúka zatiaľ len dvoch zástupcov revolverov v rada T4E. Sú to Revolver Umarex T4E HDR 50 11 J a HDR 50 7,5 J. Vzhľadovo sú rovnaké a líšia sa len v maximálnej úsťovej energii strely. HDR 50 je konštruovaný špeciálne na streľbu gumovými a korenistými projektilmi. Je skvelým a spoľahlivým nástrojom na sebaobranu, tréning a zábavu. Má zásobník na 6 rán, ktorý možno veľmi rýchlo vymeniť. Na jednu CO2 bombičku zvládne vystreliť 20 plnohodnotných výstrelov. 

ČO SÚ ZBRANE RAM?

Real Action Markers (ďalej len RAM), sú plynové zbrane, ktoré sú prispôsobené na streľbu gumových guličiek a korenistých projektilov. Podľa našej legislatívy patria medzi zbrane kategórie D, rovnako ako napríklad vzduchovky, vzduchové pištole a pod. Sú voľnopredajné svojprávnym osobám od 18 rokov bez zbrojného preukazu. Do tejto kategórie spadá aj špeciálna rada zbraní T4E od firmy Umarex. Ako strelivo slúžia napríklad gumové gulôčky alebo obranné korenisté projektily. Korenisté projektily sú naplnené technickým korením a po dopade na cieľ sa rozprsknú. Efekt je potom podobný korenistému spreju s tým rozdielom, že s RAM značkovač dostrelí ďalej a presnejšie ako sprej.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz