skip_main skip_menu skip_search

Ide to samo

Samonafukovacie karimatky

Výdatný spánok je veľmi dôležitý, ale nie každý sa pohodlne vyspí všade. S poriadnou samonafukovacou karimatkou sa vyspíte do ružova, nech už ste práve pod stanom na festivale alebo napríklad na horskej expedícii. Stačí len povoliť ventil a nemusíte sa už namáhať s fúkaním.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Samonafukovacie karimatky

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double Khaki

Novinka

Karimatka Pinguin Nomad 50 Double je vyrobená z pohodlného brúseného polyesteru s TPU lamináciou. Karimatka sa dokáže čiastočne nafúknuť sama vďaka polyuretánovej pene s dobrou tvarovou pamäťou, ktorá ponúka vynikajúcu tepelnú izoláciu. V závislosti od nafúknutia sa výška matraca pohybuje od 3 do 5 cm.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 110.9

Samonafukovacie karimatky

Karimatka Pinguin Sherpa 30 NX Zelená

Novinka

Samonafukovací karimatka Pinguin Sherpa 30 NX je ideálna na kempovanie a turistiku. Povrch je vyrobený z nekĺzavého brúseného polyesteru s TPU lamináciou. Vďaka polyuretánovej pene s dlhou tvarovou pamäťou a vynikajúcou tepelnou izoláciou sa karimatka dokáže do určitej miery sama nafúknuť. Na nafukovanie sa používa plochý dvojvrstvový ventil so spätnou klapkou DLF.

Skladom 2 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 48.6

Samonafukovacie karimatky

Karimatka Pinguin Sherpa 38 NX Zelená

Novinka

Samonafukovací karimatka Pinguin Sherpa 38 NX je ideálna na kempovanie a turistiku. Povrch je vyrobený z nekĺzavého brúseného polyesteru s TPU lamináciou. Vďaka polyuretánovej pene s dlhou tvarovou pamäťou a vynikajúcou tepelnou izoláciou sa karimatka dokáže do určitej miery sama nafúknuť. Na nafukovanie sa používa plochý dvojvrstvový ventil so spätnou klapkou DLF.

Skladom 2 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 58.4

SAMONAFUKOVACIE KARIMATKY - LEN POVOLIŤ VENTIL A ZAĽAHNÚŤ

Zdravý spánok už dávno nespojujeme len s vysokou matracou u nás v spálni. Dnes sa pohodlne vyspíme aj na tráve, hline alebo štrku. Stačí vám k tomu dostatočne tlstá samonafukovacia karimatka. Tú len vytiahnete z obalu na karimatku, povolíte ventil a počkáte, než sa sama nafúkne. Maximálny komfort vám zaistí karimatka Zulu Ceza Double, ktorú využijete ako dvojlůžko.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz