skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Kalená ocel

Kalené teleskopické obušky

Pomáhame s výberom

Kalený teleskop vydrží aj tie najtvrdšie údery. Kvalitná kalená oceľ sa totiž neohýba, takže nie je problém teleskop po použití zložiť. Zdrsnená pogumovaná rukoväť senzačne drží v ruke a nešmýka sa. Preto si teleskopické obušky ESP obľúbili aj ozbrojené zložky.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

TELESKOPICKÉ OBUŠKY KALENÉ VYDRŽIA EXTRÉMNE ZAOBCHÁDZANIE

Kalená oceľ sa toľko neohýba. Teleskop tak viac vydrží – napríklad aj silné nárazy do pevných prekážok. Preto je určený profesionálom do najnáročnejších podmienok. Vybrať si môžete z rôznych dĺžok, ktoré sa udávajú v palcoch. Máme od kompaktného 16" cez obľúbený 18" a 21" až po 26", ktorý dosiahne veľmi ďaleko, v rozloženom stave meria 67 cm. Robia sa čierne a chromované.

NAJLEPŠIE SÚ ČESKÉ ESP TELESKOPY

Česká značka Euro Security Products má vo svete donucovacích prostriedkov to najlepšie meno. Práve z tohto dôvodu sme ESP do ponuky zaradili. Okrem teleskopických obuškov kalených aj nekalených vyrába aj množstvo doplnkov. Najčastejšie príslušenstvo k obuškom predstavujú svietidlá, ktoré priskrutkujete na koniec teleskopu. Dajú sa použiť aj samostatne. Ďalej sú vyhľadávané taktiež odnímateľné skrutkovateľné lopaty na obušky. A v neposlednom rade doporučujeme kvalitné púzdra pre pohodlné nosenie.

Doporučené články

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz