skip_main skip_menu skip_search

Malé vreckové ďalekohľady

Monokulárne ďalekohľady

Pomáhame s výberom

Outdoorové monokulárne ďalekohľady sú ideálne na každodenné nosenie. Sú to vlastne vreckové ďalekohľady, cez ktoré sa možno pozerať len jedným okom. Z toho plynú výhody aj nevýhody. Nebudú vás obťažovať vo vrecku a vďaka odolné konštrukcii sú skvelé na turistiku a cyklovýlety. Nevýhodou je obvykle menšie zorné pole a svetelnosť než pri binokuláre.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Ďalekohľad FOMEI 10x25 MONO BEATER

3 roky záruka

1x

Vďaka malým rozmerom sa pohodlne zmestí do vrecka a môžete si ho vziať na akúkoľvek výpravu. Ideálne na turistiku a každodenné nosenie.

Skladom 3 ks, 26. - 27. 6. u vás

€ 63.7

Monokulár Hawke NATURE-TREK 10x25 zelený

Monokulár Hawke Nature-Trek disponuje stálym zväčšením 8× a je vybavený objektívom s priemerom 25 mm. Vďaka povrchovej úprave šošoviek FMC (Fully Multi Coated) dostaneme vždy jasný obraz s vysokým kontrastom farieb.

Dočasne nedostupný

€ 75.0

Detail

Pozorovací monokulár Hawke Nature-Trek 10x42 zelený

Monokulár Hawke Nature-Trek disponuje 10× zväčšením a je vybavený objektívom s priemerom 42 mm. Vďaka povrchovej úprave šošoviek FMC (Fully Multi-Coated) dostaneme vždy jasný obraz s vysokým kontrastom farieb.

Dočasne nedostupný

€ 119.0

Detail

MONOKULÁRNE ĎALEKOHĽADY – KEĎ VEĽKOSŤ HRÁ PRÍM

Malý monokulárny ďalekohľad sa vďaka veľkosti pohodlne zmestí do vrecka, takže si ho môžete vziať so sebou na akékoľvek dobrodružstvo. Je ideálny na turistiku, cyklovýlety a celkovo na každodenné nosenie. Cenou za kompaktné rozmery a nízku hmotnosť je menšie zorné pole a horšia svetelnosť, ale to platí aj pri klasickom vreckovom ďalekohľade. Najlepšie sa hodí na pozorovanie za dobrého svetla. Pokiaľ si chcete užiť skvelý výhľad aj za šera, mrknite na poľovnícke ďalekohľady s veľkým priemerom objektívu a tým pádom vyššou hmotnosťou.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Nové puškohľady VALIANT EPIC

Predstavujeme nový rad špičkových puškohľadov VALIANT EPIC. Už názov napovedá, že ide o výsledok spolupráce českých výrobcov Valiant a Epic Airguns. Tieto puškohľady sa môžu pochváliť leptaným krížom FFP, šošovkami ED, vežičkami Zero Stop, variabilným priblížením a mimoriadne odolnou konštrukciou plnenou dusíkom.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz