skip_main skip_menu skip_search

Na každú grilovačku

Ohnisko a Grily

Príprava jedla v prírode alebo na záhrade nemusí byť nijako zložitá. Stačí si zvoliť vhodný prostriedok a máte vyhrané. Či už k tomu využijete prenosné ohnisko alebo plynový gril, máte vyhrané. Nezabudnite sa na grilovačku vybaviť taktiež vhodným grilovacím náradím. Bez neho to pôjde veľmi obtiažne.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Prenosné grily

Gril COBB Premier Air Deluxe

1x

Vynikajúci prenosný gril, ktorý takmer nefajčí a má dômyselnú konštrukciu, ktorá udržiava vonkajší plášť chladný aj pri plnej prevádzke.

Skladom 7 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 237.7

Príslušenstvo ku grilu

Grilovacia panvica 30 cm

Táto perforovaná grilovacia panvica od českého výrobcu Cattara je vyrobená z kvalitnej ocele a je vhodná na prípravu plátkov zemiakov, rýb atď.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 11.8

Plynové grily

Gril Manhattan mobile

Profesionálny gril s hlavným grilom a bočným varičom. Mobilitu zabezpečujú štyri kolieska.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 428.1

Plynové grily

Gril Party Point mobile

Záhradný gril s plynovým horákom so systémom Flame Tamer. Tento užitočný systém zabraňuje kontaktu prebytočného tuku s plameňom.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 142.5

Príslušenstvo ku grilu

Gril SHARK 45cm

Grilovací náter SHARK od českého výrobcu Cattara je ideálnym nástrojom na potieranie potravín a nanášania marinád.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 6.0

Záhradné grily

Gril Zetta elektrický 230 V

Mobilný, kompaktný gril s odolnou konštrukciou. Odolná konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitnej ocele, ktorej povrch je potiahnutý vysokoteplotnou vrstvou.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 107.1

Grily na drevené uhlie

Gril a udiareň Cattata Pisa 3v1

Je to multifunkčný gril na drevené uhlie, ktorý kombinuje klasické grilovanie s možnosťou grilovania vo vodnom kúpeli. Môžete ho používať aj ako udiareň.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 64.0

Plynové grily

Grill Master Cheef mobile

Veľký záhradný gril na plynový pohon. Balenie obsahuje hadicu s redukčným ventilom, ktorá sa nasadzuje priamo na plynovú fľašu.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 285.3

Príslušenstvo ku grilu

Grilovacia doska COBB

Kvalitná grilovacia doska vyrobená z pevnej hliníkovej zliatiny, ktorá výborne rozvádza teplo a udržuje vysokú teplotu.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 43.5

Príslušenstvo ku grilu

Grilovacia mriežka COBB

Grilovací rošt COBB je vhodný na samostatné grilovanie a pečenie, ale tvorí aj povinný základ pre grilovací rošt COBB a otočný špíz.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 39.3

Príslušenstvo ku grilu

Grilovacie náradie 5v1

Táto sada grilovacieho náradia od českého výrobcu Cattara vychádza z klasického švajčiarskeho noža. Ponúka celkom 5 nástrojov.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 15.1

PRENOSNÉ OHNISKO VÁM ZAISTÍ NIELEN TEPLO

Vytvoriť si dobré ohnisko v prírode je otázkou niekoľkých minút. Pri dome ale chcete mať poriadne záhradné ohnisko so štýlovým vzhľadom. Behom okamihu ho premiestníte a uvoľníte si na záhrade potrebný priestor. Spravidla totiž ide o prenosné ohniská. A pokiaľ zháňate skutočne praktického pomocníka, určite oceníte aj prenosné ohnisko s grilom.

PLYNOVÉ GRILY - RÝCHLO A JEDNODUCHO

Trápi vás zakladanie ohňa alebo len nechcete čakať, než sa rozpáli uhlie? Potom sú pre vás ideálne plynové grily. Konštantný plameň rovnomerne opečie mäso aj zeleninu. Záhradný plynový gril v rýchlosti vytiahnete z garáže a rovnako rýchlo ho môžete aj schovať, prípadne prikryť obalom na gril. Veľmi praktické sú aj malé stolné plynové grily, s nimi si užijete grilovanie aj v byte.

ELEKTRICKÉ GRILY - PRE POHODLNÉ GRILOVANIE

Jednoduché, rýchle a pohodlné nemusí byť grilovanie len na plynovom grile. Vysoký štandard ponúkajú aj elektrické grily. Platničku stačí nažhaviť a za pár okamihov máte hotovo. Ešte jednoduchšia manipuláciu ponúkajú kontaktné grily, kde ani nemusíte otáčať mäso. Nech už si zaobstaráte záhradný elektrický gril alebo menší stolný elektrický gril, stačí vám vyriešiť len prívod elektriny.

GRIL NA DREVENÉ UHLIE PRE GRILOVANIE S TOU SPRÁVNOU VÔŇOU

Pokiaľ milujete vôňu mäsa grilovaného nad žhavými uhlíkmi, neexistuje pre vás lepšia varianta než gril na drevené uhlie. Ani elektrický ani plynový gril vám neponúkne unikátnu arómu jedla pripravovaného na grile na uhlí. Záhradný gril na drevené uhlie sa postará o dokonalú grilovačku s vašou rodinou aj priateľmi.

ZÁHRADNÉ GRILY NA KAŽDÚ PÁRTY

Každá správna záhradná párty sa neobíde bez poriadneho záhradného grilu. Nejde ani o to, či svoju rodinu a priateľov pohostíte jedlom pripravovanom na záhradnom grile na drevenom uhlí, alebo zvolíte jednoduchšiu cestu a rozhodnete sa pre elektrický záhradný gril. Na malom stolnom grile by ste ale mnoho jedla pripravovali dlho. A pokiaľ sa chcete pred priateľmi vytiahnuť, skúste záhradný gril s udiarňou.

PRENOSNÉ GRILY NIELEN NA CESTY

Kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a jednoduchá manipulácia. To jsou tri hlavné podmienky, ktoré by mal spĺňať každý prenosný gril. Vďaka týmto parametrom si ho ľahko pribalíte do auta a využijete ho ako cestovný gril. V pohodlí domova a na záhrade sa z neho zase stáva praktický stolný gril. Poslúži na prípravu mnohých rôznych pokrmov pre menšie skupiny ľudí. 

PRÍSLUŠENSTVO KU GRILU AKO POVINNÁ VÝBAVA

Na správne grilovaniu sa musíte aj vy vhodne vybaviť. Rozhodne sa neobídete bez grilovacej zástery alebo kompletnej sady grilovacieho náradia. Vnútri by určite nemala chýbať grilovacia ihla na tvorbu špízov alebo grilovacie kliešte uľahčujúce manipuláciu s jedlom. Po grilovaní nezabudnite na ochranu a použite obal na gril, ktorý ho ochráni pred koróziou.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz