skip_main skip_menu skip_search

Špecialista na vyhrievané produkty

Alpenheat

Alpenheat

Alpenheat je rakúsky výrobca vyhrievaných produktov. Firma s tradíciou od roku 1993 vyvíja a testuje svoje produkty priamo v Rakúsku, ktoré je povestné láskou k zimným športom. Výroba sa odohráva v krajinách Európskej únie a v Ázii.

Jadro produktového portfólia tvoria predovšetkým vyhrievané produkty, ktoré sú typické pre zimné športy. Lyžiari tak nemusia mať omrznuté svoje končatiny ani nič iného. O ich teplo sa postarajú napríklad vyhrievané rukavice alebo vyhrievané ponožky do topánok Alpenheat Fire Socks. Veľmi populárne sú taktiež vyhrievané vložky do topánok bot Alpenheat, ktoré sa o teplo vašich nôh dokážu starať až 16 hodín v kuse.

Pokiaľ už ste premokli, premrzli alebo len hľadáte možnosť, ako si predom nahriať topánky, obľúbite si sušič obuvi Alpenheat Circulation, ktorý sa o všetko postará v pohodlí vášho domova aj na cestách z akéhokoľvek 220V zdroja.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

BAZAR - Vyhrievané vložky do topánok Alpenheat AH8 Comfort

zdarma Rozbalené

Kvalitné vyhrievané vložky do topánok AH8 Comfort od rakúskej spoločnosti Alpenheat. Majú veľmi dobrú tepelnú izoláciu a absorbujú vlhkosť.

Skladom 1 ks, 22. - 23. 5. u vás

€ 126.5

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz