skip_main skip_menu skip_search

Moment prekvapenia je základ úspechu

Ameristep

Ameristep

Lovecký úspech začína momentom prekvapenia. To je to, čo americká spoločnosť Ameristep poskytuje lovcom už viac než 20 rokov: úkryty, lovecké stany a príslušenstvo, ktoré múdro schovajú lovcov pred korisťou.

Spoločnosť Ameristep je hrdá na to, že je inovátorom v obore a neustále hľadá nové riešenie, ktoré pomôžu lovcom vyhnúť sa odhaleniu. To je však len časť príbehu. Vynikajúca mobilita všetkých výrobkov vám umožní vybrať si ideálnu loveckou pozíciu.

Obrovskou výhodou maskovacích stanov Ameristep je, že rozloženie a zloženie nezaberie viac ako minútu. Ďalšie kľúčové funkcie eliminujú prvky, ako je pach, hluk, odraz, aby ste zostali ukrytými pred vynikajúcimi zmyslami zveri.

Steny stanov sú tvorené z vodovzdorného a antireflexného materiálu Durashell Plus. Ten vás hneď na prvý pohľad zaujme svojou vysokou kvalitou maskovacieho prevedenia Realtree Xtra, ktoré robí stan v prírode prakticky neviditeľným.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Ameristep Doghouse maskovací stan

Ameristep Doghouse je maskovací stan pre poľovníkov a fotografov. Pohodlne sa doň zmestia dve osoby a má tri veľké okná s možnosťou zakrytia.

Dlhodobo nedostupný

€ 135.4

Detail

Amertistep Caretaker maskovací stan

Lovecký stan pre dve osoby. Môžu ho používať nielen poľovníci, ale aj fotografi. Dokonalý výhľad zabezpečuje celkom 9 priehľadných okien zo sieťoviny.

Dlhodobo nedostupný

€ 118.6

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz