Fľaša Contigo Ashland 0,72 l fialová
Športová fľaša na vodu Contigo Ashland je vyrobená z odolného tritanu,
ktorý je mimoriadne odolný a neabsorbuje zápach.
Dlhodobo nedostupný
€ 24.9
- Záruka:
- 24 měsíců
- Výrobca:
- Contigo
- EAN:
- 840276112898
- Katalógový kód:
- 417-020
Podobné produkty
Sme špecialisti na voľne predajné zbrane
-
Doprava zdarma pri nákupe nad 120 €
-
30 dní na vrátenie bez udania dôvodu
-
-20 % na vybraný produkt vo vernostnom programe
-
Každý deň nové videá a recenzie 6000+ recenzií od našich zákazníkov
Popis produktu
Športová fľaša na vodu Contigo Ashland 0,72 l je vyrobená z odolného tritanu. Vysoký komfort pri pití zaručuje uzatvárací systém AutoSpout s rozoberateľným náustkom. Karabína na plášti umožňuje pripnúť fľašu na batoh alebo opasok.
Fľaša je vybavená výsuvným náustkom, ktorý sa otvára stlačením tlačidla. Po opätovnom zasunutí náustku sa fľaša automaticky uzavrie. Vďaka tomuto riešeniu je možné obsluhovať fľašu jednou rukou, zároveň nehrozí riziko, že sa do fľaše dostane nečistota. Pomocou šikmo vloženej trubičky sme schopní vypiť aj tú poslednú kvapku vody, bez toho aby sme museli zakláňať hlavu. Náhodnému stlačeniu tlačidla bráni bočná poistka.
Pri tomto modeli je kladený dôraz na jednoduchosť a jednoduchú údržbu, preto má uzáver otvorenú konštrukciu oprostenú od ťažko dostupných miest a častí, ktoré sa ľahko strácajú a rýchlo podliehajú poškodeniu. Fľašu možno ľahko opláchnuť pod tečúcou vodou alebo umyť v umývačke riadu.
Tritanové telo fľaše je ľahké a zároveň odolné proti nárazu či mechanickému poškodeniu. Tritan nepohlcuje zápachy, je odolný proti UV žiareniu a neobsahuje škodlivý bisfenol.
Kľúčové vlastnosti fľaše Contigo Ashland 0,72 l fialová
- Uzatvárací systém AutoSpout
- Rozoberateľný náustok
- Tritanová konštrukcia
Obsah balenia
- Fľaša Contigo Ashland 0,72 l fialová
Produkt je zaradený v týchto kategóriách
Recenzie zákazníkov (0)
Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.
Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.