skip_main skip_menu skip_search

Prenosné grily

Gril COBB Premier Air Deluxe

1x

Vynikajúci prenosný gril, ktorý takmer nefajčí a má dômyselnú konštrukciu, ktorá udržiava vonkajší plášť chladný aj pri plnej prevádzke.
Viac informácií

Skladom 5 ks, 26. - 27. 6. u vás

Doprava zdarma Možnosti dopravy

€ 237.6

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 180 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
COBB
EAN:
6009688702729
Katalógový kód:
HCH300-1

COBB Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Gril COBB Premier Air Deluxe je vynikajúci prenosný gril, ktorý takmer nič nevykúri a má dizajn, vďaka ktorému je bezpečný na prenášanie počas plnej prevádzky. Vonkajší plášť je dobre oddelený od vnútorného zdroja tepla, takže zostáva chladný počas celého procesu grilovania. Gril potom môžete s pokojným srdcom uchopiť a položiť napríklad na plastový záhradný stôl. Vnútorné teploty však môžu dosiahnuť až 300 °C.

Všestrannosť modelu Air Deluxe je obrovská. Môžete na ňom smažiť a variť, grilovať, údiť a piecť. Do vnútornej misy môžete umiestniť napríklad zeleninu a zemiaky. Potom už len dolejte vodu, pivo alebo víno (max 200 ml) a pripravte si šťavnatú prílohu. Môžete tiež grilovať, piecť alebo smažiť na sporáku.

Počas prevádzky je zápach obmedzený na minimum, pretože tuk a šťavy z pripravovaných potravín sú odvádzané mimo dosah horúcich uhlíkov. Hoci neprodukuje toľko "emisií", aby ste ho nemohli používať v zastavanejších oblastiach, stále nie je vhodný do nevetraných a uzavretých priestorov. Vnútornú misku možno ľahko umyť alebo vystlať hliníkovou fóliou, ktorú potom stačí zabaliť a vyhodiť. Všetky časti grilu možno čistiť vodou a čistiacimi prostriedkami.

Novo vyvinuté veko má vstavaný systém regulácie prúdenia vzduchu. Ak chcete zvýšiť teplotu, stačí otočiť rukoväťou veka, čím sa zväčšia alebo zmenšia vetracie otvory umiestnené v hornej časti veka. Úplne otvorené vetracie otvory poskytujú väčšie prúdenie vzduchu a vyššiu teplotu. Ak sa vám zdá, že je teplo príliš vysoké, jednoducho obmedzte prúdenie vzduchu, t. j. znížte prieduchy.

COBB Premier Air Deluxe sa dodáva s grilovacou doskou Griddle+. Ten má výraznejší vzor grilu a optimálne rozloženie tepla. Samozrejmosťou je nepriľnavý povrch.

Na grilovanie môžete použiť kobercové brikety, ktoré dôrazne odporúčame, pretože skrátia prípravu na ±10 min. Samozrejme, môžete ohrievať aj bežné brikety alebo drevené uhlie.

Gril je vďaka svojim malým rozmerom a hmotnosti ľahko prenosný, takže môžete grilovať prakticky kdekoľvek. Medzi ponúkanými položkami nájdete veľké množstvo doplnkov, ktoré vám umožnia uspokojiť akékoľvek gastronomické chute.

Kľúčové funkcie

- Nové veko s nastaviteľnými prieduchmi na reguláciu tepla

- Vonkajší plášť zostáva počas používania chladný

- Pri použití brikiet Cobblestone je hotová za niekoľko minút

- Nízka hmotnosť a veľkosť

- Dodáva sa s grilovacou doskou

- Takmer bezdymové grilovanie

Obsah balenia

  • Gril COBB Premier Air Deluxe
  • Grip
  • Grilovacia panvica + grilovacia doska

Videá (1)

Gril COBB Premier Air Deluxe

Gril COBB Premier Air Deluxe

Parametre

Výrobca:
COBB
Hmotnosť:
5.4 kg
Priemer roštu:
300 mm
Výška:
340 mm
Záruka:
24 měsíců

Recenzie zákazníkov (1)

5

1× hodnotené

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

Julius

Overený zákazník, z balistas.cz 13.05.2022

Strojový preklad z iného jazyka

Odporúčam všetkým, ktorí chcú pohodlne, čisto a bez problémov grilovať. Nezreteľný dym, takmer ako pri elektrickom grile. Po prvom použití by som už nechcel nič iné ako tento vynikajúci gril.

  • Malý, kompaktný, plný ďalšieho vybavenia.

Užitočné hodnotenie? Nie (0)

Zobraziť všetky recenzie

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz