skip_main skip_menu skip_search

Populárne airsoftky pre každého

KJ Works

KJ Works

KJ Works je firma s viac ako 30-ročnou históriou. Spočiatku sa zaoberali výrobou RC modelov, ale s rastúcou popularitou airsoftu v deväťdesiatych rokoch sa vydala na dlhú cestu, aby mohla hráčom po celom svete ponúknuť spoľahlivé airsoftové zbrane za rozumnú cenu.

Svojho cieľa rozhodne v KJ Works dosiahli. U nás nájdete ako dlhé elektrické alebo plynové pušky, ale aj sekundárne airsoft pištole. Skvelým príkladom je celokovová pištoľ KJ Works 1911 s blowbackom, ostrej predlohe ako by z oka vypadla.

Na svoje si príde aj každý airsoft sniper. Všetky produkty so značkou KJ Works sú pekne spracované a napriek tomu nevysajú vašu peňaženku. Pokiaľ sa v širokej ponuke airsoftiek nemôžete zorientovať, rozhodne stojí za to pozrieť sa do našej airsoftovej poradne.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Airsoftová pištoľ LS M9 Vertec

Replika pištole Beretta M9 v dizajne Vertec IA s inovatívnou rovnou rukoväťou a odľahčeným kladivkom. Ako pohonná látka sa používa zelený plyn.

Skladom na centrálnom sklade, 19. - 22. 7. u vás

€ 73.0

Airsoft KJ Works KC02 V1

Plynová airsoftová pištoľ od spoločnosti KJW, ktorá je vyrobená pre maximálny pôžitok zo streľby. Systém blowback dáva zbrani naozaj silný spätný ráz.

Dočasne nedostupný

€ 291.4

Detail

Airsoft KJ Works KC02 V2

Plynová airsoftová pištoľ od spoločnosti KJW, ktorá je vyrobená pre maximálny pôžitok zo streľby. Systém blowback dáva zbrani naozaj silný spätný ráz.

Dlhodobo nedostupný

€ 288.9

Detail

Airsoftová pištoľ KJ Works KP13

Ide o jedinečnú pištoľ od spoločnosti KJ Works, ktorá nie je priamou replikou konkrétnej skutočnej pištole, ale sleduje moderné trendy.

Dlhodobo nedostupný

€ 94.8

Detail

Airsoftová pištoľ STTi-KJ M9A1 OD

Celokovová replika Beretty M9 od spoločnosti KJ Works. Pištoľ má odolnú celokovovú konštrukciu a je poháňaná zeleným plynom. Existuje aj spätná väzba.

Dlhodobo nedostupný

€ 121.2

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.