skip_main skip_menu skip_search

Diely na reflexné a kladkové kuše

Náhradné diely na kuše

Každá kuša potrebuje čas od času trochu viacej starostlivosti, než len namazať tetivu. Napríklad reflexné kuše majú takú výhodu, že výmenu tetivy, koncovky lučiška alebo ramien zvládnete sami. Kladkové kuše sú tak trochu zložitejšie a servis je lepšie prenechať odborníkom.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Náhradné diely na kuše

Popruh pre kušu Barnett

Na loveckou pozici musíte kuši nějak přepravit. A právě k tomu slouží ramenní popruh Barnett. Na obou koncích má jednoduché spony se šroubkem.

Skladom 9 ks, v utorok 6. 6. u vás

€ 31.0

Náhradné diely na kuše

Sada dielov pre kuši Steambow AR-6 Stinger II

V tejto sade nájdeme väčšinu náhradných dielov pre kuši AR-6 Stinger II. Súprava umožňuje vykonávať samostatne základné opravy. V sade nechýbajú svetlovodné vlákna, podložky, skrutky, pružiny, elementy vypúšťača tetivy av neposlednom rade imbusový kľúč.

Skladom 3 ks, v utorok 6. 6. u vás

€ 33.8

Náhradné diely na kuše

Kľukové zariadenie na naťahovanie tětivy Barnett Universal

Universal je praktické kľukové zariadenie na naťahovanie tětivy pre širokú škálu kuší Barnett. Napínacie zariadenie znižuje napínaciu silu na približne 13 libier a je vhodné pre pravákov aj ľavákov. Mechanizmus nijako neovplyvní vaše výsledky pri streľbe, zrýchli vašu kadenciu a ušetrí vám energiu.

Skladom 8 ks, v utorok 6. 6. u vás

€ 118.7

Náhradné diely na kuše

Napínací systém tetivy Tactical CCD Barnett

Tento napínací systém významne uľahčí manipuláciu s tetivou kušou, a tým vám spríjemní zážitok zo streľby. Mechanizmus je schopný zredukovať odpor tetivy o 93%. Navyše je opatrený poistkou proti vykĺznutiu nedotiahnutej tetivy.

Skladom 7 ks, v utorok 6. 6. u vás

€ 182.1

NÁHRADNÉ DIELY  NA REFLEXNÉ A KLADKOVÉ KUŠE

Pokiaľ chcete, aby vám kuša dlho a spoľahlivo slúžila, nesmiete zabúdať pravidelne mazať tetivu tukom. Ale aj dobre namazaná tetiva sa časom opotrebuje a je nutné ju vymeniť. Pri reflexnej kuši to nie je až taký problém. Stačí mať po ruke napínač tetivy na lučisko a trochu sily.  Niekedy sa musia vymeniť aj koncovky lučiska alebo hneď celé lučisko. Našťastie reflexné kuše majú tú výhodu, že výmenu väčšiny dielov zvládnete sami. Kladkové kuše sú tak trochu zložitejšie a servis je lepšie prenechať odborníkom.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz