skip_main skip_menu skip_search

Premenia optiku v nočný zameriavač

Nočné videnie – Predsádky

Pomáhame s výberom

Predsádka na puškohľad vám umožní zamieriť cieľ v noci, pričom využíva zväčšenie dennej optiky. Montuje sa na objektív pred puškohľadom, odtiaľ teda názov predsádka. Niektoré prístroje umožňujú veľmi rýchlé nacvaknutie a možno ich využívať aj samostatne ako pozorovacie nočné videnie, pred výstrelom ich v okamihu nasadíte.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PREDSÁDKA NA PUŠKOHĽAD

Pokiaľ hľadáte nočné videnie na guľovnicu a nechcete z nej dávať dole už nastrelený puškohľad, nezúfajte. Stačí na objektív namontovať predsádku. V priebehu niekoľkých sekúnd premeníte obyčajnú optiku na puškohľad s nočným videním. Nasadenie predsádky na objektív je nehlučné, nemusíte sa obávať, že si zver behom lovu splašíte. Veľkou výhodou je využitie zámernej osnovy a zväčšenie vašeho puškohľadu, nemusíte znovu nastreľovať. Narozdiel od zasádky zostáva očný reliéf a poloha zamierenia tak, ako ste zvyknutí.

PUŠKOHĽAD AJ POZOROVACIE NOČNÉ VIDENIE V JEDNOM

Akonáhle sa zotmie, stačí vytiahnuť predsádku a pozorovať okolie. A keď nastane ten správny moment pre streľbu, stačí ju rýchlo a ticho nacvaknúť na objektív. Práve možnosť využiť ju samostatne ako pozorovacie nočné videnie je veľmi užitočná. Nemusíte totiž manipulovať s celou zbraňpu a zameriavačom, aby ste v noci niečo zahliadli. To je nielen nepraktické, ale aj únavné.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Nové puškohľady VALIANT EPIC

Predstavujeme nový rad špičkových puškohľadov VALIANT EPIC. Už názov napovedá, že ide o výsledok spolupráce českých výrobcov Valiant a Epic Airguns. Tieto puškohľady sa môžu pochváliť leptaným krížom FFP, šošovkami ED, vežičkami Zero Stop, variabilným priblížením a mimoriadne odolnou konštrukciou plnenou dusíkom.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz