skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Premenia optiku v nočný zameriavač

Nočné videnie – Predsádky

Pomáhame s výberom

Predsádka na puškohľad vám umožní zamieriť cieľ v noci, pričom využíva zväčšenie dennej optiky. Montuje sa na objektív pred puškohľadom, odtiaľ teda názov predsádka. Niektoré prístroje umožňujú veľmi rýchlé nacvaknutie a možno ich využívať aj samostatne ako pozorovacie nočné videnie, pred výstrelom ich v okamihu nasadíte.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PREDSÁDKA NA PUŠKOHĽAD

Pokiaľ hľadáte nočné videnie na guľovnicu a nechcete z nej dávať dole už nastrelený puškohľad, nezúfajte. Stačí na objektív namontovať predsádku. V priebehu niekoľkých sekúnd premeníte obyčajnú optiku na puškohľad s nočným videním. Nasadenie predsádky na objektív je nehlučné, nemusíte sa obávať, že si zver behom lovu splašíte. Veľkou výhodou je využitie zámernej osnovy a zväčšenie vašeho puškohľadu, nemusíte znovu nastreľovať. Narozdiel od zasádky zostáva očný reliéf a poloha zamierenia tak, ako ste zvyknutí.

PUŠKOHĽAD AJ POZOROVACIE NOČNÉ VIDENIE V JEDNOM

Akonáhle sa zotmie, stačí vytiahnuť predsádku a pozorovať okolie. A keď nastane ten správny moment pre streľbu, stačí ju rýchlo a ticho nacvaknúť na objektív. Práve možnosť využiť ju samostatne ako pozorovacie nočné videnie je veľmi užitočná. Nemusíte totiž manipulovať s celou zbraňpu a zameriavačom, aby ste v noci niečo zahliadli. To je nielen nepraktické, ale aj únavné.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz