skip_main skip_menu skip_search

Luky a kuše pre začínajúcich aj ostrieľanejších

Poe Lang

Poe Lang

Firma sídliaca na Taiwane sa už tri desiatky rokov venuje výrobe lukov, kuší a ich príslušenstva. Dobré meno si vo svete získala tým, že používa dobré materiály a stráži si kvalitu vyhotovenia.

Za menšiu čiastku zaobstaráte výrobok s plus mínus podobnými parametrami ktoré nájdete pri vyšších triedach Preto je značka v českých luhoch a hájoch taká obľúbená.

Reflexné a kladkové luky Poe Lang sa hodia pre mladších aj ostrieľaných užívateľov, a to najmä na rekreačnú streľbu. Značka ponúka aj doplnky ako šípy, hroty, končíky či tetivy.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Šípy do kuší

Šíp 16" Camo

Duralový šíp určený pre kuše s hmotnosťou 150/170 lb. HalfMoon tip. Dĺžka šípu 16".

Skladom > 20 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 3.4

Šípy do lukov

Šíp 29" Poe Lang

Duralový šíp s dĺžkou 29" určený pre klasické a kladkové luky. Vysoká presnosť vďaka polymérovým latám. Vyrobené spoločnosťou PoeLang.

Skladom > 100 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 5.0

Základky šípov

Zakládka šípov Poe Lang Twister

2x

Jednoduchá zakládka, ktorá zabraňuje kontaktu vystreleného šípu so stredom, čím zvyšuje presnosť. Používanie základne tiež odstraňuje potrebu zložitého nadmierenia doľava alebo doprava, takže môžete mieriť priamo na cieľ a nestrieľať zbytočne do vzduchu. Zakládka je určená pre pravákov.

Skladom 9 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 10.3

Šípy do lukov

Šíp duralový 29" Poe Lang CAMO

Duralový šíp Poe Lang CAMO pre terčovú streľbu má dĺžku 29" a kamuflážové prevedenie. Driek s priemerom 8 mm je vybavený pevným zaobleným hrotom, gumoplastovými letkami a plastovým končíkom.

Skladom > 100 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 5.0

Náhradné diely na luky

Kladky a lanovie s tetivou na luk Poe Lang Cobra

Hoci je lanovie veľmi odolné, môže sa poškodiť neopatrným zaobchádzaním. V takom prípade nezúfajte, náhradné kladky a lanovie s tetivou na luk Poe Lang Cobra vdýchnu vášmu nástroju nový život. Nezabudnite však, že z kladkového luku by sa nikdy nemalo strieľať naprázdno.

Skladom 5 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 27.4

Kladkové kuše

Kuša Poe Lang Siege 150lb

Poe Lang Siege je kladková kuša s nastaviteľnou silou naťahovania od 118 do 150 libier. Preto môže šíp dosiahnuť rýchlosť až 300 fps (91 m/s).

Skladom 1 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 531.6

Kladkové luky

Luk kladkový Poe Lang Kirupira 15-20 lb čierny

Kladkový lúk Poe Lang Kipura je vhodný pre malých strelcov stavajúcich prvé krôčiky s lukostreľbou. Výhodou je možnosť nastavenia sily náťahu v rozmedzí 15–20 lb (7–9 kg). Celková dĺžka luku je 890 mm.

Skladom 19 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 71.1

Mieridlá pre luky

Svetelné mieridlá s vodováhou Poe Lang pre kladkové luky

Klasické svetelné mieridlá pre kladkové luky, ktoré vám pomôžu pri mierení a uhle streľby. Mechanizmus pozostáva z troch optických pinov, z ktorých každý predstavuje inú cieľovú vzdialenosť. Systém je zároveň osazen vodováhou pro správné naklonění luku během střelby. Mířidla můžete nainstalovat na luk pro praváky i leváky.

Skladom 9 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 19.5

Tulce na šípy

Túlec Poe Lang na 6 šípov

Koženkový bočný túlec Poe Lang je kombináciou jednoduchého dizajnu a funkčnosti. Pojme až šesť šípov s maximálnou dĺžkou 26" (66 cm) a dá sa zavesiť na opasok. Púzdro je vhodné pre začínajúcich strelcov.

Skladom > 20 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 7.6

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz