skip_main skip_menu skip_search

Regulátori tlaku a rýchloplnenie

Regulátor tlaku Hatsan Nova

Regulátor tlaku pre Hatsan Nova. Inštalácia je veľmi jednoduchá, nemusíte vykonávať žiadne nevratné úpravy na vašom čelnom pancieri.
Viac informácií

Skladom 1 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

Možnosti dopravy

€ 123.0

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 95 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Altaros
EAN:
202020100472
Katalógový kód:
CA-RE-038-001

Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Regulátor tlaku pre Hatsan Nova. Vďaka regulátoru dosiahnete konzistentný výkon a presnejšiu streľbu. Tento model je kompatibilný s väčšinou vzduchových nábojových zbraní, ktoré majú štandardný závit M18x1,5.

Inštalácia je veľmi jednoduchá, na vetrovke nemusíte robiť žiadne nevratné úpravy. Najskôr musíte vypustiť vzduch a odskrutkovať kazetu. Potom naskrutkujte regulátor medzi zásobník a telo pištole. Pri nainštalovanom regulátore plňte kartušu vždy cez rýchloplničku na regulátore, nikdy nie cez rýchloplničku na puške. Na plnenie je potrebné zakúpiť spojku Quick-Fill.

Tlak možno regulovať bežným skrutkovačom od 100 do 150 barov. Celkový rozsah zodpovedá približne 2/3 otáčky. Odskrutkovanie alebo vyskrutkovanie o viac ako jednu otáčku môže spôsobiť poruchu regulácie. Skrutka sa musí otáčať proti smeru hodinových ručičiek, aby sa zvýšil tlak, a v smere hodinových ručičiek, aby sa znížil.

Obsah balenia

  • regulátor tlaku Hatsan NovaPin a manometer2×1 O-krúžky na skrutke kolíka - 2ks4×1 na kolíku a na manometri - 3ks19×2,5 tesnenie medzi ventilom a telom regulátora - 1ks

Parametre

Výrobca:
Altaros
Záruka:
24 měsíců

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz