skip_main skip_menu skip_search

Neskutočná ponuka flobertek

Spielberg Brno

Spielberg Brno

Zbrojovka vznikla v roku 2002 a ako sama hovorí, bolo to preto, že jej na našom trhu chýbala väčšia ponuka flobertiek. Prvý kus doputoval k zákazníkovi o desať rokov neskôr. Spielberg vtedy predstavil jednoranovú flobertovú pušku 100F cal. 6 mm. V súčasnosti ju ponúka v celom rade prevedeniach aj kalibrov.

Za povšimnutie stoja drevené a bukové pažby rôznych farieb. Rovnako telo zbrane si vyberiete z radu farebných variantov. Tá základná má čiernu povrchovú úpravu. Na objednanie dostanete aj pušku v efektnej úprave chróm. Spielberg dá na svojich zákazníkov. Na ich prianie z modelu 100F vznikol novší 200F. Je štíhlejšia, má kratší chod uzáveru pri uzamykaní a priestor pre rybinové drážky určené na montáž optického zameriavača.

V Brne všetko stavili na jednu kartu: jednoduchosť. Vďaka nej firma zaručuje bezproblémovú prevádzku dlhé roky. Flobertové zbrane zo Špilasu sa pýšia označením Made in Czech. Montuje sa tu tradičnými puškárskymi metódami. Ručná úprava povrchov a lícovania je samozrejmosť.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz