skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Mnoho funkcí v malom balení

Švajčiarske nože

Pomáhame s výberom

Tradičné švajčiarske nože sú nezabudnuteľnými nielen vďaka svojmu kompaktnému vzhľadu a viacerým funkciám v jednom balení. Švajčiarsky armádny nôž vydrží aj v tých najdrsnejších podmienkach a nikdy vás nesklame. Dôkazom toho je aj legendárny seriál MacGyver, kde bol jedinou výbavou hlavného hrdinu práve švajčiarsky nôž Victorinox.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

ŠVAJČIARSKE NOŽE – TRADÍCIA A KVALITA

Tradičné švajčiarske nože sa po celom svete tešia veľkej obľube. Charakterizujú ich predovšetkým tri znaky: kompaktné rozmery a hmotnosť, množstvo nástrojov v jednom balení a vysoká odolnosť. Veď samotný MacGyver z legendárneho amerického seriálu sa bez švajčiarskeho noža Victorinox neobišiel. Doslova mu niekoľkokrát tento nôž zachránil život. 

Nie je divu. Ide o švajčiarsky armádny nôž vybavený hneď niekoľkými parádnymi nástrojmi. Medzi najznámejších svetových výrobcov sa radí už zmienený Victorinox a Swiza. So svojimi nožmi Victorinox Spartan a Swiza D03 urobili doslova dieru do sveta. Zahanbiť sa však nenecháva ani český Mikov. Jeho nôž Mikov Stovka je v porovnaní so švajčiarskym náprotivkom výrazne lacnejší a kvalitatívne nijako výrazne netrpí.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz