skip_main skip_menu skip_search

Nielen tradičné švajčiarske nože

Victorinox

Victorinox

Victorinox je tradičným švajčiarskym výrobcom kuchynských a multifunkčných švajčiarskych nožov. Spoločnosť bola založená už v roku 1884 a vtedy ešte v chudobnej zemi tak pomáhala bojovať s nezamestnanosťou a chudobou. A v roku 1897 značka Victorinox přišla s ikonickým švajčiarskym nožom, ktorý si získal veľkú obľubu po celom svete. Ide totiž o veľmi praktický malý červený nôž s niekoľkými druhmi čepelí a nástrojov. Typickými príkladmi sú píla, skrutkovač alebo vývrtka na víno.

Väčšina produktov tejto značky sa vyrába priamo vo Švajčiarsku, čo samé o sebe hovorí o vysokej kvalite - nehľadiac na to, či ide o vreckové švajčiarske nože, kuchynské nože, nože pre profesionálov, hodinky či dokonca parfémy. V cudzine sa vyrába len cestovateľské vybavenie a príslušenstvo, aby sa zaistilo efektívne využitie technických, ľudských aj iných materiálnych zdrojov.

NOŽE PRE KAŽDÉHO

Produktové portfólio Victorinox je skutočne veľmi široké. Nájdeme tam ako bežné vreckové švajčiarske nože, tak aj luxusné hodinky či cestovnú batožinu. V našom e-shope ponúkame Victorinox kuchynské nože a Victorinox multifunkčné švajčiarske nože vyrobené z vysokokvalitnej nerezové oceli. Medzi najobľúbenejšie nože môžeme zaradiť model Spartan. Veľkému záujmu sa tešia aj praktické nože na paradajky alebo príručný brúsik.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz