skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

V minulosti zbrane, dnes zábava

Vrhacie nože

Pomáhame s výberom

Vrhanie nožov má stále svoje kúzlo. Naučiť sa vhodnú techniku vyžaduje námahu a nie každý to sa to dokáže naučiť. Chce to cit. Keď to zvládnete, užijete si chvíle sami pre seba. Momenty, kedy sa môžete sústrediť na jedinú vec a všetko ostatné pustiť z hlavy.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vrhacie nože

Vrhacia hviezdica Mikov Shuriken

1x

Vrhací hvězdice Shuriken od legendárního českého výrobce Mikov. Její velikost činí 70 mm a váží 23 g. Je vyrobena z nerezové oceli 420.

Skladom, v streda 27. 9. u vás

€ 11.5

Vrhacie nože

Vrhací nôž Walther ATK 2ks

5x

Speciálně navržené vrhací nože německého výrobce Walther. Dokonale vyvážené nože s oboustranným ostřím a odolnou špičkou.

Skladom, v streda 27. 9. u vás

€ 35.7

Vrhacie nože

Vrhací nôž Mikov 721-N-23 hranatý

Vrhací nůž 721-N-23 od legendárního českého výrobce Mikov. Tento model je hranatého tvaru, jeho délka činí 230 mm a váží 151 g.

Skladom, v streda 27. 9. u vás

€ 15.1

Vrhacie nože

Vrhací nôž Mikov 721-N-23 oblý

Vrhací nůž od legendárního českého výrobce Mikov. Tento model je oblého tvaru, jeho délka činí 230 mm a váží 151 g.

Skladom, v streda 27. 9. u vás

€ 17.5

Vrhacie nože

Súprava vrhacích nožov Kandar N106

Sada Kandar N106 obsahuje 3 špeciálne navrhnuté nože na vrhanie. Každý nôž je miniatúrnou verziou masívneho noža N37. Rovnako ako originál majú symetrickú čepeľ z nerezovej ocele 420 typu Spear Point.

Dočasne nedostupný

€ 7.6

Detail

PREČO POUŽÍVAŤ LEN VRHACIE NOŽE

Určite si vypočujete názor, že vrhať sa dá s akýmkoľvek nožom. Ano, je to pravda, ale napriek tomu doporučujeme siahnuť po tom vrhacom. Má nižšiu tvrdosť a je tak ohybnejší. Nezlomí sa, keď ním hodíte všetkou silou na terč. Klasický nôž s vyššou tvrdosťou je robený na to, aby ostrie držalo. Pri zapichnutí sa môže odlomiť špička alebo nôž proste praskne.

AKO SPRÁVNE VRHAŤ NOŽOM

Nadlaktie zamierte na cieľ. Ruka, v ktorej držíte nôž, sa nachádza blízko ucha. Nadlaktie zviera s predlaktím ostrý uhol. Nôž by ste teraz mali držať v jednej rovine s hlavou. V okamihu, kedy pozdĺžna osa natiahnutej paže mieri na cieľ, prudkým pohybom celej paže prevediete vrh.

Najdôležitejšie je ustrážiť si pohyb paže a hlavne zápästia. Musíte mávnuť dopredu tak, aby ste ju narovnali. Pokiaľ nemáte pevné zápästie, môžete nožu nadeliť nechcenú rotáciu.

PREDÁVAME KVALITNÉ VRHACIE NOŽE OD OVERENÝCH VÝROBCOV

Kvalitné výrobky robí nemecká značka Walther, ktorá do svojho portfólia okrem palných zbraní pridala práve nože, teleskopické obušky či náboje. Vrhacie nože sa obvykle predávajú v sade po dvoch, po troch kusoch.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz