skip_main skip_menu skip_search

Zbrane bez zbrojného preukazu od výrobcu Cold Steel

Zrušiť všetky filtre

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Cold Steel 3V Magnum Tanto II

zdarma

Tento luxusný nôž od americkej spoločnosti Cold Steel vychádza z tradičných japonských sekacích zbraní. Čepeľ je dlhá 19 cm.

Skladom 2 ks, 25. - 26. 4. u vás

€ 328.5

Mačeta tanto od spoločnosti Cold Steel

Stredne veľká mačeta s celokovovou konštrukciou vyrobená z uhlíkovej ocele 1055. Čierna čepeľ je zakončená hrotom tanto.

Skladom 7 ks, 25. - 26. 4. u vás

€ 51.2

Vreckový nôž Cold Steel Bushman

Vreckový nôž Buschman je nôž na prežitie v extrémnych podmienkach. Ocenia ju najmä priaznivci aktivít Oudoor a Bushcraft.

Skladom 1 ks, 25. - 26. 4. u vás

€ 46.4

Mačeta Cold Steel Slant Tip 60 cm

Mačeta Cold Steel Slant Tip se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 457 mm je z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dočasne nedostupný

€ 43.2

Detail

Nôž Cold Steel Tiger (AUS8A)

Hlboko zakrivená čepeľ Steel Tiger je moderným prevedením indonézskeho karambitu. Tento tvar sa bežne používa v bojovom umení penčak silat.

Dočasne nedostupný

€ 87.3

Detail

Cold Steel 4-Max Scout (AUS10A)

Cold Steel 4-Max Scout je praktický úžitkový nôž, ktorý sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a mimoriadne ostrou čepeľou Drop Point z nehrdzavejú­cej ocele.

Dlhodobo nedostupný

€ 111.1

Detail

Kuša Cold Steel Cheap Shot 130lb

1x

Cold Steel Cheap Shot je rychlonabíjecí taktická reflexní kuše. Vystřelené šípy opouštějí lučiště rychlostí téměř 70 m/s.

Dočasne nedostupný

€ 257.9

Detail

Mačeta All Terrain Chopper Cold Steel s puzdrem

Obojručná mačeta zvládne úplne všetko, čo vám príde do cesty. Môžete presekávať veľmi husté kroviská a iné dreviny. Napriek svojej hmotnosti a dĺžke sa s ní veľmi ľahko manipuluje. Široká čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele 1055. Mačeta sa dodáva aj s puzdrom Cor-Ex™, ktoré si môžete pripnúť na chrbát.

Dočasne nedostupný

€ 50.0

Detail

Mačeta Cold Steel Barong 62 cm

Mačeta Cold Steel Barong se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 457 mm je vyrobena z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dlhodobo nedostupný

€ 36.5

Detail

Mačeta Cold Steel Bolo 60 cm

Mačeta Cold Steel Bolo se perfektně hodí jako pracovní nástroj pro sekání. Tento typ se používá v celé oblasti Asie a Tichomoří.

Dlhodobo nedostupný

€ 32.9

Detail

Mačeta Cold Steel Cutlass

Mačeta inšpirovaná námorníckou šabľou Cutlass 1917. Jeho celokovová konštrukcia je vyrobená z uhlíkovej ocele 1055 a je po celej dĺžke pokovovaná briárom.

Dlhodobo nedostupný

€ 45.6

Detail

Mačeta Cold Steel Jungle 56 cm

Mačeta Cold Steel Jungle se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 406 mm je z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dlhodobo nedostupný

€ 32.1

Detail

Mačeta Cold Steel Kukri 46 cm

Americká spoločnosť Cold Steel prináša na trh mačetu inšpirovanú tradičnou zbraňou nepálskych Gurkhov – Kukri. Skutočne pôsobivá chladná zbraň.

Dočasne nedostupný

€ 43.6

Detail

Mačeta Cold Steel Magnum Kukri 56 cm

Americká spoločnosť Cold Steel prináša na trh mačetu inšpirovanú tradičnou zbraňou nepálskych Gurkhov – Kukri. Dĺžka čepele je pôsobivých 43,1 cm.

Dlhodobo nedostupný

€ 63.9

Detail

Mačeta Cold Steel Panga 60 cm

Mačeta Cold Steel Panga se hodí jako pracovní nástroj pro sekání. Používá se v Africe, kde ji využívají jak v zemědělství, tak k lovu či boji.

Dlhodobo nedostupný

€ 32.9

Detail

Mačeta Cold Steel Royal Kukri s puzdrom

Ak ste sa rozhodli zaobstarať si súpravu na prežitie apokalypsy, mačeta Royal Kukri nesmie chýbať. Čepeľ mačety je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele 1055 s matnou povrchovou úpravou proti korózii, pričom špeciálny uhol jej dodáva obrovskú reznú silu. Hodí sa najmä na bushcraft a apokalypsu.

Dočasne nedostupný

€ 43.6

Detail

Mačeta Cold Steel Slant Tip 67cm

Mačeta Cold Steel Slant Tip se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 533 mm je z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dočasne nedostupný

€ 47.2

Detail

Nôž Cold Steel Counter TAC II (AUS8A)

Nože Counter TAC boli navrhnuté s jednoduchým cieľom – funkčnosťou. A treba povedať, že v tomto smere im niet čo vytknúť. Mimoriadne ostrá čepeľ Full Tang vyrobená z ocele AUS 8A je pevná a odolná, pričom výborne drží ostrie. Rukoväť Kray-Ex™ je pohodlná a nesklame vás ani v krízovej situácii.

Dlhodobo nedostupný

€ 47.2

Detail

Nôž Cold Steel Crawford Model1

Tento zatvárací nôž od amerického výrobcu Cold Steel navrhol nožiar Wes Crawford. Čepeľ je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 4034.

Dlhodobo nedostupný

€ 45.6

Detail

Nôž Cold Steel Double Safe Hunter

Vhodné na prácu s rybami a menšími zvieratami. Pri testovaní noža však nenastal žiadny problém ani pri rezaní losa, čo svedčí o jeho kvalite.

Dlhodobo nedostupný

€ 41.7

Detail

Nôž Cold Steel Kobun

Jednoduchý nôž s pevnou čepeľou „American Tanto“, ktorý je medzi vojakmi veľmi obľúbený. Nôž ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi výkonom a hmotnosťou a zároveň príliš nezaťažuje peňaženku. Čepeľ Full Tang je vyrobená z japonskej nehrdzavejúcej ocele AUS 8A a vyrastá z dlhého puzdra Kray-Ex™.

Dočasne nedostupný

€ 61.5

Detail

Nôž Cold Steel OSS (AUS8A)

Tento nôž je veľmi spoľahlivý, a preto je obľúbený v ozbrojených silách a poľovníckej komunite. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej japonskej ocele AUS 8A.

Dočasne nedostupný

€ 107.1

Detail

Nôž Cold Steel SR1 Lite

Klasický zatvárací nôž Cold Steel SR1 s čepeľou clip point z nehrdzavejúcej ocele 8Cr13MoV. Nôž sa dá zavesiť na opasok pomocou spony.

Dlhodobo nedostupný

€ 65.9

Detail

Nôž Cold Steel SRK (SK-5)

Spoločnosť Cold Steel pri tvorbe noža SRB zohľadnila možnosť použitia v outdoore alebo pri práci v buši. Spolu s nožom dostanete kydexové puzdro.

Dlhodobo nedostupný

€ 71.0

Detail

Nôž Cold Steel Safe Maker II

Spoločnosť Cold Steel vyrába prítlačné dýky už viac ako štvrťstoročie, ale nezaspáva na vavrínoch svojej tradície. Vo firme neustále zlepšujú a menia svoje návrhy, aby vám priniesli to najlepšie. Vďaka monolitickej konštrukcii čepele z nehrdzavejúcej ocele AUS 8A je nôž prakticky nezlomiteľný a zostane ostrý veľmi dlho.

Dočasne nedostupný

€ 59.1

Detail

Nôž Cold Steel Urban Edge

Nôž Urban Edge je vybavený rukoväťou z pružného polyméru a čepeľou spear point z japonskej ocele AUS8A. Jeho prednosti spočívajú v kompaktnej konštrukcii, vďaka ktorej ho môžeme prakticky stále nosiť na krku.

Dlhodobo nedostupný

€ 35.3

Detail

Sekera Cold Steel Axe Gang

Sekera Gang od amerického výrobcu Cold Steel je kvalitná sekera, ktorú využijete takmer v každej situácii. Kovaná hlava je vyrobená z uhlíkovej ocele 1055.

Dočasne nedostupný

€ 39.3

Detail

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz