skip_main skip_menu skip_search

Zrušiť všetky filtre

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Tento luxusný nôž od americkej spoločnosti Cold Steel vychádza z tradičných japonských sekacích zbraní. Čepeľ je dlhá 19 cm.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 328.5

Novinka

Cold Steel 4-Max Scout je praktický úžitkový nôž, ktorý sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a mimoriadne ostrou čepeľou Drop Point z nehrdzavejú­cej ocele.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 111.1

Novinka

Obojručná mačeta zvládne úplne všetko, čo vám príde do cesty. Môžete presekávať veľmi husté kroviská a iné dreviny. Napriek svojej hmotnosti a dĺžke sa s ní veľmi ľahko manipuluje. Široká čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele 1055. Mačeta sa dodáva aj s puzdrom Cor-Ex™, ktoré si môžete pripnúť na chrbát.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 50.0

Ak ste sa rozhodli zaobstarať si súpravu na prežitie apokalypsy, mačeta Royal Kukri nesmie chýbať. Čepeľ mačety je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele 1055 s matnou povrchovou úpravou proti korózii, pričom špeciálny uhol jej dodáva obrovskú reznú silu. Hodí sa najmä na bushcraft a apokalypsu.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 43.7

Nože Counter TAC boli navrhnuté s jednoduchým cieľom – funkčnosťou. A treba povedať, že v tomto smere im niet čo vytknúť. Mimoriadne ostrá čepeľ Full Tang vyrobená z ocele AUS 8A je pevná a odolná, pričom výborne drží ostrie. Rukoväť Kray-Ex™ je pohodlná a nesklame vás ani v krízovej situácii.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 47.3

Jednoduchý nôž s pevnou čepeľou „American Tanto“, ktorý je medzi vojakmi veľmi obľúbený. Nôž ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi výkonom a hmotnosťou a zároveň príliš nezaťažuje peňaženku. Čepeľ Full Tang je vyrobená z japonskej nehrdzavejúcej ocele AUS 8A a vyrastá z dlhého puzdra Kray-Ex™.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 61.5

Kvalitný taktický nôž od amerického výrobcu Cold Steel. Čepeľ v tvare Tanto Point je vyrobená z ocele D2 s antikoróznou úpravou.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 98.8

Novinka

Tento nôž je veľmi spoľahlivý, a preto je obľúbený v ozbrojených silách a poľovníckej komunite. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej japonskej ocele AUS 8A.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 107.2

Klasický zatvárací nôž Cold Steel SR1 s čepeľou clip point z nehrdzavejúcej ocele 8Cr13MoV. Nôž sa dá zavesiť na opasok pomocou spony.

Skladom 1 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 65.9

Spoločnosť Cold Steel pri tvorbe noža SRB zohľadnila možnosť použitia v outdoore alebo pri práci v buši. Spolu s nožom dostanete kydexové puzdro.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 71.1

Spoločnosť Cold Steel vyrába prítlačné dýky už viac ako štvrťstoročie, ale nezaspáva na vavrínoch svojej tradície. Vo firme neustále zlepšujú a menia svoje návrhy, aby vám priniesli to najlepšie. Vďaka monolitickej konštrukcii čepele z nehrdzavejúcej ocele AUS 8A je nôž prakticky nezlomiteľný a zostane ostrý veľmi dlho.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 59.2

Novinka

Hlboko zakrivená čepeľ Steel Tiger je moderným prevedením indonézskeho karambitu. Tento tvar sa bežne používa v bojovom umení penčak silat.

Skladom 6 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 87.3

Novinka

Thajská mačeta predstavuje štyri roky vývoja. Rovnako ako thajský meč, ktorý inšpiroval mačetu, je aj Cold Steel Thai dokonale vyvážená. Má dlhú zahnutú čepeľ s ostrým hrotom a hoci sa používa pri cvičení tradičných thajských bojových umení, je neuveriteľne všestranná.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 53.6

Doporučené články

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz