skip_main skip_menu skip_search

České outdoorové vybavenie

Zulu

Zulu

Zulu Outdoor je český výrobca outdoorových potrieb, ktorý ponúka celý rad užitočných produktov pre všetkých milovníkov pobytu v prírode. S produktami tejto značky sa v prírode určite nestratíte.  

                STANY, SPACÁKY A KARIMATKY

Stan je jednou z najzákladnejších vecí, ktorou sa musíte vybaviť, pokiaľ sa chystáte do prírody. Zulu ich ponúka nepreberné množstvo a určite medzi nimi nájdete ten pravý aj pre vás. Dokonca tu narazíte aj na rodinné stany.

V samotnom stane sa samozrejme moc pohodlne nevyspíte a budete potrebovať karimatku. Nemožno taktiež opomenúť spacák. Ten sa môže hodiť v akejkoľvek situácii. Spacie vaky Zulu sú veľmi pohodlné a sladko sa v nich vyspíte.

UŽITOČNÉ DROBNOSTI

Môžete si tiež vybrať z niekoľkých osobnejších predmetov. Za zmienku určite stoja ponožky, ktoré sa vyrábajú v Českej republike. K rannej pohode neodmysliteľne patrí aj káva alebo čaj. Porcelánové hrnčeky sú určite krásnou dekoráciou, ale na výlety sa príliš nehodia. Smaltované hrnčeky Zulu sú veľmi odolné a nemusíte sa obávať, že sa vám v batohu rozbijú.

V neposlednej rade u nás narazíte na rýchloschnúce uteráky, vyrobené z ľahkých antibakteriálnych vlákien. Naviac sa dodávajú v praktickom sieťovom obale, ktorý si môžete zavesiť na váš batoh.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Samonafukovací matrac do auta Zulu Airo 2,5 cm

Je to 183 cm dlhý matrac. Poskytuje dostatočné pohodlie, pretože je 2,5 cm vysoká. Váži 620 g a využíva technológiu TPU.

Skladom 2 ks, 5. - 6. 3. u vás

€ 37.7

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz