skip_main skip_menu skip_search

Bipody, dvojnožky

Dvojnožka Venox 9-15" s 11mm a 22mm kĺbom

Je to dvojnožka z hliníkovej zliatiny s kĺbom a nohami s maximálnou dĺžkou 37 cm. Puška sa montuje na adaptér na 11 mm alebo 22 mm montážnu lištu.
Viac informácií

Skladom 12 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

Možnosti dopravy

€ 67.1

Balistas Club

Len do 31. 8.! Odmena 2× viac vernostných diaboliek.
Za tento produkt ich získate 110
Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Venox
EAN:
8594198001687
Katalógový kód:
VXBIP009

Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Bipod Venox 9-15" je ideálny taktický nástroj pre každého strelca na dlhé vzdialenosti. Výrobca tu použil odolnú hliníkovú zliatinu, vďaka ktorej dvojnožka hravo odoláva spätnému rázu. Nohy dvojnožky možno ľubovoľne predĺžiť až do maximálnej dĺžky 37 cm. Ak však chcete mať nohy kratšie, nezúfajte, pretože majú desať rôznych stupňov, do ktorých môžete nohu zaistiť kovovým zámkom. Nohy vytiahnete až po uvoľnení zámku, ktorý sa nachádza v spodnej časti nohy. Tá sa odomkne stlačením celého kovového plechu. Aj keď musíte nožičku vložiť ručne, zvládnete to ľahko jednou rukou.

Toto je klasická dvojnožka s dvoma polohami, paralelnou a kolmou na hlaveň. Silná kovová pružina pozdĺž nôh zabraňuje samovoľnému posunu nôh počas snímania. Puška by sa nemala pohnúť ani o centimeter. Nohu nastavíte do správnej polohy odtiahnutím od zbrane a opačným pohybom ju zaistíte. Stabilitu zaisťujú aj gumové nožičky, ktoré sa nešmýkajú ani na hladkých povrchoch.

Ďalším kľúčovým prvkom dvojnožky je adaptér. K dvojnožke sa pripevnia iba adaptéry HBA. Môžete namontovať buď 11 mm, alebo 22 mm adaptér. Obe sú obsahom balíka. Jednoducho uvoľnite skrutku na spodnej časti dvojnožky, vyberte valček z hornej časti hlavy a vložte odkryté výstupky do otvoru v spodnej časti adaptéra. Potom opäť utiahnite skrutku a adaptér je pripojený. Na upevnenie k pištoli použite priložené alenové kľúče.

Na rozdiel od verzie Fix má táto dvojnožka ešte záves, ktorý umožňuje bočné naklonenie zbrane. Takto nemusíte meniť polohu pri streľbe zakaždým, keď urobíte malú korekciu. Kĺb je zaistený skrutkou v prednej časti dvojnožky. Stačí len uvoľniť bipod. V porovnaní s verziou Fix má dvojnožka medzi adaptérom a telom dvojnožky aj gumovú podložku.

Hlavné výhody

- nastaviteľné nohy v desiatich rôznych dĺžkach
- upevnenie na 11 mm alebo 22 mm montážnu lištu
- pevná konštrukcia z hliníkovej zliatiny
- záves zaistený skrutkou pre bočný náklon zbrane
- gumové koncovky nôh

Obsah balenia

  • d Venox 9-15" s kĺbom 11mm adaptér 22mm adaptér 2x imbusový kľúč

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Parametre

Maximálna dĺžka nožičiek:
37 cm
Počet pozícií nožičiek:
2
Výrobca:
Venox
Hmotnosť:
420 g
Záruka:
24 měsíců
Poistka:
Áno
Kĺby:
Áno
Dĺžkovo nastaviteľné nožičky:
Áno

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz