skip_main skip_menu skip_search

Pst!

Donny FL

Donny FL

Donny FL je výrobca kvalitných moderátorov hluku pre PCP vzduchovky. Sú známe hlavne svojou kvalitou, spoľahlivosťou a vysokou účinnosťou.

SKROMNÉ ZAČIATKY

Počiatky firmy siahajú do roku 2014, kedy si jej zakladateľ zaobstaral svoju prvú vetrovku Edgun Matador R3M a hneď sa do nej zamiloval. Bol tu ale jeden problém – zbraň bola príliš hlučná. Začal tak experimentovať s podomácky vyrobenými moderátormi. Nebolo to však stále ono.

Po nespočetných pokusoch, zhováraním sa s ostatnými strelcami a testovaní rôznych materiálov začali prototypy konečne spĺňať jeho nároky. Vtedy ho napadla myšlienka rozbehnutia sériovej výroby. Nechcel však len zalepiť dieru na trhu a rýchlo zbohatnúť. Išlo mu a stále ide o poskytnutie čo možno najlepších produktov pre streleckých nadšencov.

KVALITNÉ MODERÁTORY S ORIGINÁLNYMI NÁZVAMI

Moderátory Donny FL sú známe svojou nekompromisnou kvalitou a obrovskou škálou možností. Jednotlivé modely sú originálne pomenované po bojovníkoch z japonskej histórie. Narazíte teda na také názvy, ako sú Ronin alebo Shogun.

Všetky produkty v našej ponuke sú vyrobené z eloxovaného hliníku s pomocou vysoko presných CNC strojov. Ich údržba je veľmi nenáročná a môžete ich použiť s vetrovkami v kalibroch od 4,5 mm do 7,62 mm. Jednotlivé modely sa od seba líšia hlavne svojimi rozmermi.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz