skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Pepper spreje

Obranné spreje korenisté / Pepper spreje

Pomáhame s výberom

Korenisté spreje, ľudovo pepper sprej, sú vyrobené tak, aby protivníka paralyzovali, ale pritom mu nespôsobili trvalé následky. Útek do bezpečia bude potom o to jednoduchší. Účinnosť je vysoká, pretože obsiahnutý kapsaicin zasahuje oči aj dýchacie cesty, a to až na vzdialenosť 4 metre. Nie je dôležité aký máte obranný sprej, dôležité je mať ho neustále pri sebe.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

KORENISTÝ SPREJ, HOVOROVO PEPPER SPREJ

Korenistý sprej je veľmi účinný proti ľuďom aj zvieratám, napríklad proti agresívnym psom. Zasahuje oči aj dýchacie cesty – dezorientuje protivníka a spôsobuje silný kašeľ a nevoľnosť. Za týmto účinkom stojí kapsaicin. Ide o látku, ktorá sa získava napríklad z chilli papričiek. Keď sa kapsaicin zmieša s vodou a emulgátorom, vznikne paralyzujúci koktejl.

V ponuke máme pepper spreje s rôznymi tryskami. Označenie JET predstavuje strelu, ktorá dosiahne najďalej, ale musíte sa agresorovi trafiť do tváre, čo nie je v kritickej situácii zrovna jednoduché. Tryska FOG označuje zase najširší záber, a práve preto je ideálnym korenistým sprejom pre ženy, keďže netreba mieriť.

PEPPER OBRANNÉ SPREJE A PROSTRIEDKY

Okrem štandardných výrobkov predávame aj špeciálne ochranné spreje, napríklad slzák vo forme pištole. Veľmi zaujímavé sú korenisté obranné prostriedky spoločnosti Piexon, ktoré majú príznačný názov – Guardian Angel, po slovensky Anjel Strážny. Vynikajú vysokou účinnosťou a dostrelom. Dve nábojky obsahujú účinnú korenistú látku OC Piexol, ktorá po vystrelení dosahuje rýchlosť 180 km/h (50 m/s). Pri tejto rýchlosti sa nemusíte obávať, že by sa látka otočila proti vám. Zaujímavosťou je, že najsilnejšie pepper spreje zastavia aj medveďa.

Doporučené články

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz