skip_main skip_menu skip_search

Pružinové vzduchovky

Vzduchovka SPA WF600P 5,5 mm

Model so spodným zdvihom. Je to pružinová vzduchovka, a preto je jej konštrukcia veľmi jednoduchá a zároveň bezproblémová.
Viac informácií

Dočasne nedostupný

€ 79.0

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
SPA
EAN:
201820105041
Katalógový kód:
WF600P55

Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Popis produktu

Spa WF600P je model od výrobcu SPA so spodným zdvihom. Je to pružinová vzduchovka, takže jej konštrukcia je jednoduchá a zároveň bezproblémová. Vzduchovka má polymérovú pažbu, ktorá je v oblasti úchopu zdrsnená rytím pre lepší a stabilnejší úchop. Samozrejmosťou je gumová botka na konci pažby, ktorá zvyšuje komfort pri streľbe. Podložka je univerzálna - je teda vhodná pre ľavákov aj pravákov.

Model je tiež vybavený systémom svetelných vodiacich mieridiel (TRU-GLO). Vďaka tomuto systému môžeme strieľať aj za zníženej viditeľnosti. Zorník je chránený plastovým krytom, ktorý zabraňuje poškodeniu. Horizontálne a vertikálne nastavenie mieridiel je veľmi jednoduché a plynulé. V prípade, že vám manuálne mieridlá nestačia, môžete si na vzduchovku nasadiť puškohľad vďaka 11 mm rybinovému zameriavaču.

Existencia manuálnej poistky, ktorá zabraňuje náhodnému výstrelu, je samozrejmosťou. Upozorňujeme, že poistka nie je automatická, ale musí sa vždy zapnúť ručne. Hlaveň zbrane je drážkovaná, vďaka čomu je aj dostatočne presná.

Naše skúsenosti so SPA WF600P

Toto je základný model s pevnou hlavňou a spodným kohútikom. Počas testovania sme nezistili žiadne závažné problémy, takže túto vzduchovku môžeme vrelo odporučiť začiatočníkom a hobby strelcom. Jediným mínusom je manuálna poistka, ktorá sa neaktivuje automaticky pri naťahovaní zbrane. Z tohto dôvodu musíte byť opatrní, najmä ak budú strieľať vaše deti. Presnosť streľby do 20 metrov je dostatočná. Táto vzduchovka v kalibri 5,5 mm je vhodná najmä na zábavnú deštruktívnu streľbu.

Obsah balenia

  • Vzduchová puška
  • Pokyny

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Parametre

Výrobca:
SPA
Typ zbrane:
Puška
Kalibre:
5,5 mm / .22
Úsťová rýchlosť:
180 m/s
Hmotnosť:
3500 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
10 J
Celková dĺžka:
1040 mm
Strelivo:
Diabolky
Montážna lišta:
Ano
Dĺžka hlavne:
480 mm
Materiál pažby:
Plast
Mieridlá:
Áno
Pohon:
Pružina
Režim streľby:
Prebíjanie
Typ náťahu:
Spodný náťah

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (1)

J
Jan, 16.08.2019
Dobrý Vlastnim hore uvedenú vzduchovú pušku a potreboval by som náhr, diel na tento model. jedná sa o výlisok ktorý drží stlačenú pružinu v tele. Ďakujem
M
Michal , 19.08.2019
Dobrý den, tento náhradní díl bohužel nenabízíme.
S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz