skip_main skip_menu skip_search

K prežitiu niekedy stačí málo

Survival kity a KPZ

Málokto z nás počíta s tým, že by stroskotal a bol odkázaný len na vlastné schopnosti a vybavenie, ktoré má pre sebe. S tým, aby ste podobnú situáciu prežili, vám pomôžu survival kity a KPZ, teda tzv. krabičky poslednej záchrany. Vnútri nájdete všetko potrebné k přežitiu. Nôž, kompas alebo multifunkčný nástroj.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Spacie vaky

Núdzový spací vak Wildee

4x

Vodotesný a nehorľavý vak vyrobený z odolného termofólie, ktorý dokáže udržať viac ako 90 % vyprodukovaného telesného tepla. Zmestí sa do vrecka.

Skladom > 100 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 7.9

Survival kity a KPZ

Karabína MFH čierna 8cm 2ks

Balenie dvoch hliníkových karabín na zavesenie výstroja od nemeckého výrobcu MFH. Majú veľkosť 8 cm a sú vybavené skrutkovacím zámkom.

Skladom 7 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 4.4

Survival kity a KPZ

Karabína MFH zelená 8cm 2ks

Balenie dvoch hliníkových karabín na zavesenie výstroja od nemeckého výrobcu MFH. Majú veľkosť 8 cm a sú vybavené skrutkovacím zámkom.

Skladom 19 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 4.4

Survival kity a KPZ

Prívesok Gerber GDC Zip Blade

Jde o přívěsek na bundu nebo batoh, který vám pomůže rychle otevřít téměř cokoliv. V přívěsku se totiž skrývá 12mm čepel z 7Cr17 oceli.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 6. 4. u vás

€ 17.1

Survival kity a KPZ

Náramok z paracordu

Náramok z paracordu je dokonalou pomôckou pre milovníkov outdoorových aktivít. Náramok sa dá podľa potreby rozmotať a z dvoch šnúrok sa dá postaviť prístrešok.

Dlhodobo nedostupný

€ 6.0

Detail

KPZ MÔŽE ZACHRÁNIŤ ŽIVOT

Zdanlivo taká drobnosť, ako je krabička poslednej záchrany, môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. Koncept KPZ vymyslel Jaroslav Foglar už v roku 1935. Je to vlastne malá krabička s drobnosťami, ktoré umožnia poradiť si a prežiť v ťažkých situáciách. KPZ sa rýchlo stala nepostrádateľnou výbavou každého skauta. Často sa pýtate, čo patrí do KPZ? Obsah KPZ sa mení s potrebami majiteľa, ale v žiadnej krabičke by nemali chýbať zápalky, kompas, nožík, kresadlo, sviečka a pod. Zostaviť si ju môžete sami, alebo si u nás môžete vybrať už plne vybavenú KPZ.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz