skip_main skip_menu skip_search

Pružinové vzduchovky

Vzduchovka SPA LB600 4,5mm

Hlaveň této zbraně je drážkovaná a díky tomu je také dostatečně přesná. Velkou výhodou této zbraně je hmotnost, která je pouhých 2800g.
Viac informácií

Dočasne nedostupný

€ 86.9

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
SPA
EAN:
201820105024
Katalógový kód:
LB60045

SPA Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Popis produktu

Vzduchovka SPA LB600 je základný pružinový model od výrobcu SPA. Jedná sa o zbraň poháňanú pružinou, jej konštrukcia je teda veľmi jednoduchá a preto bezproblémová. Disponuje polymérovou pažbou, ktorá je v mieste úchopu zdrsnená gravírovaním pre lepšie a hlavne stabilnejšie uchopenie. Pažba je univerzálna, vhodná pre ľavákov aj pravákov. Gumová pätka na konci pažby zvyšuje komfort streľby, tlmí spätné rázy.

Puška je vybavená svetlovodnými mieridlami TRU-GLO, vďaka čomu môžete strieľať aj za zhoršenej viditeľnosti. Muška je chránená plastovým krytom, ktorý ju chráni pred poškodením. Horizontálne a vertikálne nastavenie mieridiel je veľmi jednoduché a plynulé. V prípade, že vám nebudú stačiť manuálne mieridlá, umiestnite na vzduchovku puškohľad za pomoci 11mm rybiny.

Integrovaná manuálna poistka zabráni náhodnému výstrelu. Upozorňujeme, že sa neaktivuje automaticky, musíte ju vždy manuálne sprevádzkovať.

Hlaveň vzduchovky SPA LB600 je drážkovaná a vďaka tomu dostatočne presná. Veľkou výhodou zbrane je jej nízka hmotnosť, váži len 2800 g. Preto je vhodná pre začínajúcich strelcov.

Naša skúsenosť so vzduchovkou Vzduchovka SPA LB600

Jedná sa o základný model pružinovej vzduchovky od overeného výrobcu SPA. V priebehu testovania sme nezistili žiadne problémy a preto môžeme vzduchovku vrelo odporučiť začiatočníkom a hobby strelcom. Jediné mínus je manuálne poistka, ktorá sa neaktivuje automaticky pri natiahnutí zbrane. Z tohto dôvodu musíte dávať pozor hlavne v prípadoch, keď vzduchovku používajú deti. Presnosť streľby do 20 metrov je dostačujúca. V kalibri 4,5 mm je táto zbraň vhodná hlavne na zábavnú terčovú streľbu.

Obsah balenia

  • Vzduchovka
  • Návod

Produkt je zaradený v týchto kategóriách

Videá (1)

SPA LB600

SPA LB600

Parametre

Výrobca:
SPA
Kaliber: ?
4,5 mm / .177
Strelivo:
Diabolky
Typ zbrane:
Puška
Úsťová rýchlosť: ?
250 m/s
Energia: ?
16 J
Hmotnosť:
2800 g
Celková dĺžka:
1090 mm
Dĺžka hlavne:
480 mm
Mieridlá:
Áno
Montážna lišta:
Ano
Materiál pažby:
Polymer
Pohon: ?
Pružina
Režim streľby:
Prebíjanie
Typ náťahu:
Zlamovacie
Záruka:
24 měsíců

Pomáhame s výberom

Doporučené strelivo (2)

Recenzie zákazníkov (0)

Ohodnoťte tovar ako prvý a pomôžte iným s výberom.

Pridať hodnotenie

Ohodnotením súhlasíte s pravidlami publikácie. Po ich overení bude recenzia obratom zverejnená.

Dotazy k produktu (1)

K
Karol, 11.12.2022
Dobrý deň, mám vzduchovku kandar, model LB 600 a pokazil sa mi kohútik,ide na voľno, aj sa mi zdá, že sa vzduchovka ťažšie naťahuje, v čom môže byť problém, bolo vystrelenych cca 50 rán, ďakujem za odpoveď
M
Michal , 11.12.2022
Dobrý den, přesnou závadu bohužel na dálku neodhadnu, vzduchovku bude nutné zaslat na servis.
S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Náhradné diely (1)

Doporučené články

Ako vybrať vzduchovku?

Vzduchovka je strelná zbraň využívajúca k fungovaniu stlačený vzduch. Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, môžete si ju zaobstarať bez zbrojného preukazu.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Black Bunker BM8 - Skladacia zlamovačka na prežitie

Prvá zlamovačka so skladacím mechanizmom navrhnutá za jediným účelom – prežitie v nehostinnom prostredí. Spĺňa však požiadavky na „survival“? Práve to si zhodnotíme v tomto článku.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz