skip_main skip_menu skip_search

Výhodné sety

Vzduchovky s optikou

Pomáhame s výberom

Nasledovná sekcia je pre ľudí, ktorí hľadajú vyvážený set vzduchovky s optikou. Výhody puškohľadu oproti pevným mieridlám nie je nutné dlho rozpisovať. Dobre nastrelená vzduchovka s puškohľadom posunie vaše strelecké výsledky ešte ďalej. Zlepší vašu presnosť a uľahčí streľbu na dlhšie vzdialenosti.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman 2100X 4,5mm

Pokud jste fanoušci přesnější střelby na terč, tak vás určitě potěší možnost střelby také olověných diabolek.

Skladom > 20 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 114.7

Vzduchovky s optikou - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

SET VZDUCHOVKY S OPTIKOU UĽAHČÍ VÝBER

Pre začínajúcich strelcov nie je jednoduché sa v širokej ponuke vzduchoviek a puškohľadov zorientovať, nieto ešte vybrať vhodnú montáž, diabolky, terče a ďalšie doplnky. S výberom vzduchovky pomôže článok z našej poradne, to isté platí aj o nastrelení puškohľadu a výbere streliva. Pokiaľ si ale neviete rady, vždy sa môžete obrátiť na našu zákaznicku podporu. Ale späť k veci. Výber vhodného setu sa snažia uľahčiť už samotní výrobcovia.

VZDUCHOVKY S OPTIKOU GAMO A UMAREX

Napríklad španielsky výrobca Gamo s obľubou ponúka sety vzduchovky s puškohľadom a navrch ešte prihodí terče a diabolky. V balení je všetko, čo začínajúci strelec potrebuje. Skvelým príkladom je obľúbený Gamo Quiet Cat Set, ktorý obsahuje vzduchovku, puškohľad 4x32 a 250 ks diaboliek. Priemerný strelec s ňou nebude mať problém trafiť cieľ na 30 m. Ďalším obľúbeným modelom je Hammerli Hunter Force 900 Combo. Umarex k tejto ľúbivej vzduchovke so spodným náťahom dáva pomerne slušný puškohľad 6x42, s ktorým možno pohodlne zasahovať ciele do 50 m.

SIG SAUER K VZDUCHOVKÁM PONÚKA PUŠKOHĽADY AJ KOLIMÁTORY

Samozrejme firma zvučného mena ako je Sig Sauer nemôže zaostávať. Preto sa rozhodla vybaviť svoje najlepšie vzduchovky skutočne kvalitnou optikou. Kratší Sig Sauer MPX je k dostaniu s kolimátorom a u dlhšieho MCX si môžete dokonca vybrať medzi variantou s kolimátorom alebo s puškohľadom.

PUŠKOHĽAD ALEBO KOLIMÁTOR NA VZDUCHOVKU?

Na túto otázku existuje jednoduchá odpoveď. Puškohľad je vhodný na presne cielenú streľbu na dlhšie vzdialenosti. Kolimátor je zase lepší na dynamickú streľbu, pretože zamierenie s ním je rýchlejšie. Naviac si strelec udržuje lepší prehľad o svojom okolí, pretože pri mierení má obidve oči otvorené. Dopodrobna výber optiky popisujeme v poradni.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz