skip_main skip_menu skip_search

Zásobníkov nie je nikdy dosť...

Zásobníky pre pružinové a piestové vzduchovky

Pomáhame s výberom

Vzduchoviek so zásobníkom je na trhu celá rada, ale väčšinou sa jedná o PCP vzduchovky alebo vzduchovky na CO2. Len Gamo a Hatsan sa pustili do výroby jedinečných zalamovacích vzduchoviek so zásobníkom, ktoré nemajú na trhu konkurenciu. A vedzte, že len jeden zásobník pri tejto zábave nestačí.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Zásobníky pre pružinové a piestové vzduchovky

Zásobník Gamo Speedster GEN3 4,5mm

Rotačný zásobník pre zlamovacie vzduchovky Roadster/Speed­ster/Replay tretej generácie s kapacitou 10 diaboliek ráže 4,5 mm. Vďaka zabudovanej poistke sa venček vždy zastaví v pozícii vybranej komory. V prípade uvoľnenia poistky, venček sa vráti do východiskovej pozície.

Skladom 11 ks, v utorok 31. 1. u vás

€ 18.3

ZÁSOBNÍKY PRE ZLAMOVACIE VZDUCHOVKY

Vzduchoviek so zásobníkom je na trhu celá rada, ale väčšinou sa jedná o PCP vzduchovky alebo vzduchovky na CO2. Len Gamo a Hatsan se pustili do výroby jedinečných zalamovacích vzduchoviek so zásobníkem, ktoré nemajú na trhu konkurenciu.

Náhradné zásobníky urýchľujú prebíjanie. Nemusíte strácať čas neustálym dobíjaním jedného zásobníku. Výmena z prázdneho na plný trvá len niekoľko sekúnd. Viac zásobníkov = viac zábavy. A pre pružinové alebo piestové vzduchovky to bolo doposiaľ niečo nevídaného. Už nemusíte vkladať jednotlivé diabolky do hlavne, stačí len vzduchovku natiahnuť a je to. Po novom zásobníku siahnete aj vtedy, keď sa pôvodný opotrebuje. A nezabudnite sa zásobiť strelivem, aby zásobníky nezostali prázdne. Doprajte svojej dlhej vzduchovke presné diabolky.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz