skip_main skip_menu skip_search

Líder v Európe i vo svete

Gamo

Gamo

Španielska firma si drží hneď dve naj. Je to najväčší predajca diaboliek na svete a zároveň najväčší výrobca vzduchoviek v Európe. Podľa čoho vzduchové zbrane Gamo spoznáte? Aj za nižšiu cenu dostanete kvalitne spracovaný výrobok.

Všetky modely majú spoločné tri prvky: dvojpolohovú spúšť, možnosť nastavenia odporu spúšte a hľadia zo svetlovodných vlákien. Zbrane natiahnete klasicky zlomením. Výnimku predstavujú modely CF 30 a CFX Royal, ktoré sa naťahujú spodnou pákou.

Španieli od nedávna ponúkajú aj dve novinky. Ide o hotové sety zbraní s príslušenstvom a systém IGT. Ten funguje bez pružiny na princípe stlačeného vzduchu, vďaka čomu majú zbrane pri výstrele menší spätný ráz. Gamo je vôbec prvý, kto IGT začal využívať.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Zásobníky pre pružinové a piestové vzduchovky

Zásobník Gamo Speedster GEN3 4,5mm

Rotačný zásobník pre zlamovacie vzduchovky Roadster/Speed­ster/Replay tretej generácie s kapacitou 10 diaboliek ráže 4,5 mm. Vďaka zabudovanej poistke sa venček vždy zastaví v pozícii vybranej komory. V prípade uvoľnenia poistky, venček sa vráti do východiskovej pozície.

Skladom 8 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 18.3

PCP vzduchovky

Vzduchovka Gamo Arrow 5,5 mm - 22J

1x

Arrow je úplne nová a cenovo dostupná vzduchovka PCP od španielskeho výrobcu Gamo. Jeho názov bol odvodený od tvaru nabíjacej páky s priamym ťahom.

Skladom > 20 ks, v streda 7. 12. u vás

€ 257.5

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz