skip_main skip_menu skip_search

Zlaté české ručičky

Adventure Menu

Adventure Menu

Adventure Menu je český výrobca jedla na cesty, jeho pôvod sa datuje k roku 2011. Od tej doby si vydobyl nielen na českom, ale aj zahraničnom trhu veľmi dobré meno. A to predovšetkým vďaka svojim pevným zásadám: 100% prírodné suroviny, ručne varené jedlá a dlhá trvanlivosť.

CHÉMII POVEDALI NIE

Nie nadarmo sa hovorí, že najlepšie produkty vyrábajú tí, čo ich sami využívajú. Podobne je tomu aj pri Adventure Menu. Ich zakladatelia sa už nechceli uspokojiť s chemicky pripravovanými jedlami na cesty a prišli s jednoduchým riešením, ako uchovať po domácky pripravené jedlá po dlhú dobu.

JEDLÁ NA CESTU TEPLÁ AJ BEZ OHŇA

Hotové jedlá na cesty Adventure Menu sa delia na sterilizované jedlá pripravené na okamžitú konzumáciu (MRE), dehydrované jedlá – ak chcete sušené jedlá – a snacky. Posledný dielik skladačky predstavujú samoohrevné tablety, s ktorými si ohrejete jedlo aj bez ohňa. Spoločným znakom všetkých spomínaných sú kompaktné rozmery, ľahký prenos a nízka hmotnosť. Tieto parametre sa ešte násobia pri sušených jedálach. K nim totiž musíte priliať vodu.

Medzi najobľúbenejšie jedlá patrí napríklad jelenie ragú so zemiakovými knedličkami, pečené hovädzie mäso na tymiáne alebo chilli con carne. U nich oceníte predovšetkým vysokú kvalitu, vyvážený pomer energetickej hodnoty a výbornú chuť. Veľkú obľubu si získala aj už hotové balíčky, kde nájdete všetko, čo na prípravu i konzumáciu jedla potrebujete. Konkrétne je reč napríklad o Menu II s pikantným kotlíkom a bravčo, knedlo, zelo.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Zipsová taška Adventure Menu

Vrecko na zips od českého výrobcu Adventure Menu je špeciálne vrecko so zipsom, ktoré možno použiť na bezplameňový ohrev potravín.

Skladom 10 ks, 28. - 29. 5. u vás

€ 1.9

Šošovica Dhal Dobrodružstvo Menu Ľahké

Šošovicový dhal je pikantná hustá indická polievka so zázvorom, ktorá je vhodná pre vegánov. Je to veľmi chutné a sýte jedlo z prírodných surovín.

Skladom 10 ks, 28. - 29. 5. u vás

€ 6.8

Krutóny na cibuli Adventure Menu

Ide o sterilizovanú stravu na cesty, ktorú spoločnosť Adventure Menu vyrába zo 100 % prírodných zložiek. Vo vnútri vrecka nájdete morčacie mäso na cibuli.

Dlhodobo nedostupný

€ 7.5

Detail

Tandoori Quinoa Adventure Menu

Ide o sterilizované jedlo na cesty vyrobené zo 100 % prírodných surovín od českého výrobcu Adventure Menu. Vo vnútri nájdete Tandoori Quinoa.

Dlhodobo nedostupný

€ 7.5

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz