skip_main skip_menu skip_search

Odolné svietidlá z Kanady

Armytek

Armytek

Armytek je kanadská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou taktických svietidiel, ktoré spĺňajú vysoké nároky profesionálov z radov záchranárov a ozbrojených zložiek. Rovnako tak ich ocenia aj poľovníci a outdooroví nadšenci.

Firma vznikla v Ontariu v roku 2007 a od tej doby nazbierala mnoho cenných skúseností. Svojim produktom dokonca tak verí, že na ne poskytuje desaťročnú záruku, čo u konkurencie rozhodne nebýva zvykom.

NEKOMPROMISNÁ ODOLNOSŤ

Svietidlá Armytek sú známe svojou vysokou odolnosťou. Tú dokladá aj certifikácia IP68. Sú teda vodovzdorné a nárazuvzdorné. To všetko vďaka odolnému tubusu z leteckého hliníku s priemerom 25,4 mm, ktorý sa skvele hodí k montáži na zbraň.

MULTIFUNKČNÉ SVIETIDLÁ

Nemožno taktiež nespomenúť niekoľko multifunkčných modelov, ktoré môžete vďaka dodávanej čelenke použiť aj ako klasickú čelovku. Ich podstavce sú naviac magnetické a tak ich možno prichytiť na akýkoľvek kovový povrch. 

Nech už potrebujete spoľahlivý a výkonný zdroj svetla do prírody alebo k výkonu vášho zamestnania, Armytek vás nenechá na holičkách.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz