skip_main skip_menu skip_search

Naše jedlo je vždy pripravené

Arpol

Arpol

Arpol je poľský výrobca trvanlivých potravín. Medzi jeho hlavných odberateľov patrí poľská armáda a ďalšie subjekty spojené s poľskou národnou bezpečnosťou. Výrobky určené pre armádu sú povestné predovšetkým dlhou trvanlivosťou a vysokou kvalitou. Podobne na tom sú aj spracované potraviny Arpol.

Ich produktové portfólio môžeme rozdeliť na potravinové prídely MRE Arpol a konzervy Arpol. Ďalej vyrába taktiež potravinové doplnky. Medzi najobľúbenejšie môžeme zaradiť Celodennú vojenskú dávku MRE Set1 alebo Vojenskú konzervu žurek s klobásou.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

MRE

Vojenská potravinová dávka Arpol MRE ROP, sada 5

MRE (Meal Ready to Eat) je trvanlivá dávka potravín, ktorá na prípravu nepotrebuje žiadny zdroj tepla – o varenie sa postará chemická reakcia. Je obzvlášť užitočná počas kempovania a festivalov; je vhodná aj počas dlhotrvajúcich bojových hier. SET 5 obsahuje 400 g bretónskych fazúľ v sterilizovanej plechovke. Výrobok môže obsahovať mlieko, sóju, horčicu a vajcia.

Skladom 2 ks, 7. - 8. 12. u vás

€ 8.6

MRE

Strelecký balík Arpol SET1

Balíček SET1 Shooting Pack je ideálnym zdrojom potravy na dlhých výletoch v prírode a určite sa ho oplatí mať schovaný pre prípad núdze.

Skladom na centrálnom sklade, 8. - 11. 12. u vás

€ 14.2

MRE

Strelecký balík Arpol SET2

1x

Strelecký balíček od poľskej spoločnosti APROL. SET2 obsahuje mäsové guľky v paradajkovej omáčke, klasický varič Esbit a tablety tvrdého alkoholu.

Dočasne nedostupný

€ 14.2

Detail

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz