skip_main skip_menu skip_search

S Bounty Hunter sa nikdy nebudete nudiť

Bounty Hunter

Bounty Hunter

Bounty Hunter je výrobca produktov pre lovcov pokladov. Najpopulárnejšiu a zároveň tiež kľúčovú skupinu produktov tvoria detektory kovov Bounty Hunter. Tie sa vyrábajú v americkom Texase, čo sa však nijako neodráža na výslednej cene. Tá je pomerne nízka vzhľadom k vysokej kvalite.

UŽIJÚ SI AJ MLADŠÍ LOVCI POKLADOV

Môžete si tak aj pomerne lacno užiť chvíle hľadania pokladov. Pokiaľ chcete svoj koníček odovzdať aj ďalšej generácii, ale nechcete do detektora moc investovať, určite sa vám zapáči Bounty Hunter Junior, teda detektor kovov pre deti. Má dokonca aj nastaviteľnú dĺžku tyče, aby ste nemuseli s rastúcim potomkom kupovať stále nové a nové vybavenie.

Pod značkou Bounty Hunter sa ukrýva aj množstvo ďalších doplnkov ako skladacie lopaty, malé lopatky, sitká alebo dokonca kompletná sada na filtráciu zlata. S Bounty Honter sa rozhodne nebudete nudiť a nájdete tak hodiny zábavy pre všetok váš voľný čas.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Detektor kovov Bounty Hunter Junior

Špeciálny model určený pre mladých hľadačov pokladov. Veľkou výhodou je jednoduchá obsluha, nízka hmotnosť a funkčnosť.

Skladom 2 ks, 26. - 27. 6. u vás

€ 90.8

Ručný detektor kovov Bounty Hunter Guardian

Aké je ideálne náradie na lov pokladov? Hľadači kovov by pri voľbe správneho nástroja mali dbať na tri základné kritériá: kvalita spracovania signálu, funkčnosť a presnosť určenia veci, ktorá sa nachádza pod cievkou. Takéto požiadavky spĺňajú detektory popredných amerických značiek, a to Garrett, Hunter a Fisher.

Dlhodobo nedostupný

€ 134.5

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz