skip_main skip_menu skip_search

Tradícia a skúsenosť

BSA

BSA

V priebehu viac než storočnej existencie sa z malého spoločenstva puškárov stala jedna z dôležitých industriálnych spoločností v Británii. Rodokmeň siaha až do roku 1861, kedy bola celým názvom The Birmingham Small Arms Company Limited založená a ako emblém si zvolili tri skrížené pušky.

BSA zohrala dôležitú rolu v obidvoch svetových vojnách. V tej prvej sa orientovala hlavne na výrobu munície. Behom druhej svetovej vojny BSA dodala britskej armáde viac než polovicu všetkých ručných zbraní. Vojenská výroba zahrňovala taktiež takmer pol miliónu guľometov Browning, s ktorými lietadlá Spitfire a Hurricane zvíťazili v bitke o Britániu. Továrne BSA boli niekoľkokrát bombardované, ale Nemcom sa našťastie nepodarilo výrobu ochromiť.

Keď kupujete vzduchovku BSA, pamätajte akú históriu v sobe nesie. Dlhoročná tradícia a skúsenosti dávajú týmto zbraniam osobitosť, s ktorou sa žiadny čínsky ani turecký výrobca nemôže rovnať.

My vám od tejto značky ponúkame vetrovky Buccaneer pyšiace sa skvelým spracovaním za bezkonkurenčnú cenu. Určite neprehliadnite elegantný model R10 s krásnou orechovou pažbou.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz