skip_main skip_menu skip_search

Fotopasti po česky

Bunaty

Bunaty

Česká značka Bunaty vyrába moderné a odolné fotopasti pre Českú a Slovenskú republiku s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť. Ich výrobky využíva Polícia ČR a viac než 200 miest a obcí u nás.

So svojim celkom nehlučným a neviditeľným nočným snímaním o vlnovej dĺžke 940 nm sa výrobky značky Bunaty hodia ako k sledovaniu zveri, tak k ochrane vášho majetku.

MODERNÉ FOTOPASCE PRE MODERNÚ DOBU

V ponuke je niekoľko modelov s možnosťou uloženia záznamov klasicky na SD kartu alebo s GSM modemom, ktoré vám budú zasielať fotografie priamo na váš e-mail alebo mobilný telefón. Môžete si dokonca vybrať fotopascu s extra rýchlym 4G GSM prenosom, ktorú možno ovládať priamo z vášho mobilu.

Tu však výpočet predností produktov Bunaty nekončí. Veľké a dobre čitateľné displeje sú umiestnené na prednej strane fotopascí, čo nebýva vždy zvykom. Ale čo je pre našincov najdôležitejšie - všetko je v češtine spolu s českým manuálom a servisom.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Bunaty Wide Full HD foto pasca s GSM 4G

Kvalitná a odolná fotopasca od českého výrobcu Bunaty s rýchlym 4G GSM modulom a SMS diaľkovým ovládaním. Vhodné na pozorovanie zveri a ochranu majetku.

Dlhodobo nedostupný

€ 356.6

Detail

Fotopasca Bunaty Full HD s GSM 4G

Vysokokvalitná a odolná fotopasca s rýchlym modulom 4G GSM, diaľkovým ovládaním SMS a uhlom snímania 55°. Vhodné na pozorovanie zveri a ochranu majetku.

Dlhodobo nedostupný

€ 336.8

Detail

Fotopasca Bunaty Mini Full HD

1x

Je to jedna z najmenších fotopascí na trhu. Jeho najväčšou výhodou je veľký LCD displej a 6 ovládacích tlačidiel.

Dlhodobo nedostupný

€ 118.6

Detail

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz