skip_main skip_menu skip_search

Kvalitné, robustné, veľké nože

Cold Steel

Cold Steel

Američania z kalifornského Verneru majú k chladným zbraniam vrelý vzťah. Ich produkcia zahrňuje snáď všetko: pevné, zatváracie, vreckové lovecké aj vrhacie nože, mačety, tomahavky či kopije. Spoločnosť si pri vzniku do názvu pridala World's strongest, Sharpest knives, čo v preklade znamená najsilnejší a najostrejšie nože na svete.

Pod touto značkou sa objavujú aj lovecké kuše. Najpôsobivejším kúskom je kuša Cobra System Adder so zásobníkom na 5 šípov. Za hriech by ale určite stála aj kuša Cheap Shot 130. Obidve kuše totiž majú mimo iného aj rýchlo naťahovací systém.

Firma sa svoje slová snaží dodržať. Má na konte také počiny ako ostrie San Mai III®, zamykací systém Tri-Ad Lock, ktorý predbehne Back Lock, či rukoväť Krakon. Tá je zo syntetickej gumy, ktorá si udržuje ohybnosť a tesnenie prírodnej gumy. K nim pridáva väčšiu odolnosť voči teplu a chemikáliám.

Nože Cold Steel patria medzi filmové hviezdy. Nejakú tú ostrejšiu rolu si strihli vo filmoch Total Recall, Posledný samuraj, Rambo či v seriále Walking Dead. Sú to kvalitné, robustné, veľké nože. Ako sama Amerika.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Taktické nože

Cold Steel 3V Magnum Tanto II

Tento luxusný nôž od americkej spoločnosti Cold Steel vychádza z tradičných japonských sekacích zbraní. Čepeľ je dlhá 19 cm.

Skladom 2 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 328.5

Taktické nože

Nôž Cold Steel Tiger (AUS8A)

Hlboko zakrivená čepeľ Steel Tiger je moderným prevedením indonézskeho karambitu. Tento tvar sa bežne používa v bojovom umení penčak silat.

Skladom 1 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 87.3

Pobyt v prírode

Mačeta Axis Cold Steel 18" s puzdrom

Všestranná mačeta Axis má veľmi ostrú čepeľ s pílovými zubami na zadnej strane. Okrem sekania sa dá použiť aj ako malá píla. To je užitočné najmä v prostredí s obmedzeným vybavením, ale aj pri práci okolo domu a v kempe.

Dočasne nedostupný

€ 39.3

Detail

Taktické nože

Nôž Cold Steel Counter TAC II (AUS8A)

Nože Counter TAC boli navrhnuté s jednoduchým cieľom – funkčnosťou. A treba povedať, že v tomto smere im niet čo vytknúť. Mimoriadne ostrá čepeľ Full Tang vyrobená z ocele AUS 8A je pevná a odolná, pričom výborne drží ostrie. Rukoväť Kray-Ex™ je pohodlná a nesklame vás ani v krízovej situácii.

Dočasne nedostupný

€ 47.3

Detail

Taktické nože

Nôž Cold Steel Kobun

Jednoduchý nôž s pevnou čepeľou „American Tanto“, ktorý je medzi vojakmi veľmi obľúbený. Nôž ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi výkonom a hmotnosťou a zároveň príliš nezaťažuje peňaženku. Čepeľ Full Tang je vyrobená z japonskej nehrdzavejúcej ocele AUS 8A a vyrastá z dlhého puzdra Kray-Ex™.

Dočasne nedostupný

€ 61.5

Detail

Taktické nože

Nôž Cold Steel Safe Maker II

Spoločnosť Cold Steel vyrába prítlačné dýky už viac ako štvrťstoročie, ale nezaspáva na vavrínoch svojej tradície. Vo firme neustále zlepšujú a menia svoje návrhy, aby vám priniesli to najlepšie. Vďaka monolitickej konštrukcii čepele z nehrdzavejúcej ocele AUS 8A je nôž prakticky nezlomiteľný a zostane ostrý veľmi dlho.

Dočasne nedostupný

€ 59.2

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz