skip_main skip_menu skip_search

Kvalitné, robustné, veľké nože

Cold Steel

Cold Steel

Američania z kalifornského Verneru majú k chladným zbraniam vrelý vzťah. Ich produkcia zahrňuje snáď všetko: pevné, zatváracie, vreckové lovecké aj vrhacie nože, mačety, tomahavky či kopije. Spoločnosť si pri vzniku do názvu pridala World's strongest, Sharpest knives, čo v preklade znamená najsilnejší a najostrejšie nože na svete.

Pod touto značkou sa objavujú aj lovecké kuše. Najpôsobivejším kúskom je kuša Cobra System Adder so zásobníkom na 5 šípov. Za hriech by ale určite stála aj kuša Cheap Shot 130. Obidve kuše totiž majú mimo iného aj rýchlo naťahovací systém.

Firma sa svoje slová snaží dodržať. Má na konte také počiny ako ostrie San Mai III®, zamykací systém Tri-Ad Lock, ktorý predbehne Back Lock, či rukoväť Krakon. Tá je zo syntetickej gumy, ktorá si udržuje ohybnosť a tesnenie prírodnej gumy. K nim pridáva väčšiu odolnosť voči teplu a chemikáliám.

Nože Cold Steel patria medzi filmové hviezdy. Nejakú tú ostrejšiu rolu si strihli vo filmoch Total Recall, Posledný samuraj, Rambo či v seriále Walking Dead. Sú to kvalitné, robustné, veľké nože. Ako sama Amerika.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Cold Steel 3V Magnum Tanto II

zdarma

Tento luxusný nôž od americkej spoločnosti Cold Steel vychádza z tradičných japonských sekacích zbraní. Čepeľ je dlhá 19 cm.

Skladom 2 ks, 25. - 26. 7. u vás

€ 328.5

Mačeta tanto od spoločnosti Cold Steel

zdarma

Stredne veľká mačeta s celokovovou konštrukciou vyrobená z uhlíkovej ocele 1055. Čierna čepeľ je zakončená hrotom tanto.

Skladom 7 ks, 25. - 26. 7. u vás

€ 51.2

Mačeta Cold Steel Slant Tip 60 cm

Mačeta Cold Steel Slant Tip se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 457 mm je z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dočasne nedostupný

€ 43.2

Detail

Cold Steel 4-Max Scout (AUS10A)

Cold Steel 4-Max Scout je praktický úžitkový nôž, ktorý sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a mimoriadne ostrou čepeľou Drop Point z nehrdzavejú­cej ocele.

Dlhodobo nedostupný

€ 111.1

Detail

Kuša Cold Steel Cheap Shot 130lb

1x

Cold Steel Cheap Shot je rychlonabíjecí taktická reflexní kuše. Vystřelené šípy opouštějí lučiště rychlostí téměř 70 m/s.

Dočasne nedostupný

€ 257.9

Detail

Mačeta All Terrain Chopper Cold Steel s puzdrem

Obojručná mačeta zvládne úplne všetko, čo vám príde do cesty. Môžete presekávať veľmi husté kroviská a iné dreviny. Napriek svojej hmotnosti a dĺžke sa s ní veľmi ľahko manipuluje. Široká čepeľ je vyrobená z uhlíkovej ocele 1055. Mačeta sa dodáva aj s puzdrom Cor-Ex™, ktoré si môžete pripnúť na chrbát.

Dočasne nedostupný

€ 50.0

Detail

Mačeta Axis Cold Steel 18" s puzdrom

Všestranná mačeta Axis má veľmi ostrú čepeľ s pílovými zubami na zadnej strane. Okrem sekania sa dá použiť aj ako malá píla. To je užitočné najmä v prostredí s obmedzeným vybavením, ale aj pri práci okolo domu a v kempe.

Dočasne nedostupný

€ 39.3

Detail

Mačeta Cold Steel Barong 62 cm

Mačeta Cold Steel Barong se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 457 mm je vyrobena z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dlhodobo nedostupný

€ 36.5

Detail

Mačeta Cold Steel Bolo 60 cm

Mačeta Cold Steel Bolo se perfektně hodí jako pracovní nástroj pro sekání. Tento typ se používá v celé oblasti Asie a Tichomoří.

Dlhodobo nedostupný

€ 32.9

Detail

Mačeta Cold Steel Cutlass

Mačeta inšpirovaná námorníckou šabľou Cutlass 1917. Jeho celokovová konštrukcia je vyrobená z uhlíkovej ocele 1055 a je po celej dĺžke pokovovaná briárom.

Dlhodobo nedostupný

€ 45.6

Detail

Mačeta Cold Steel Jungle 56 cm

Mačeta Cold Steel Jungle se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 406 mm je z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dlhodobo nedostupný

€ 32.1

Detail

Mačeta Cold Steel Kukri 46 cm

Americká spoločnosť Cold Steel prináša na trh mačetu inšpirovanú tradičnou zbraňou nepálskych Gurkhov – Kukri. Skutočne pôsobivá chladná zbraň.

Dočasne nedostupný

€ 43.6

Detail

Mačeta Cold Steel Magnum Kukri 56 cm

Americká spoločnosť Cold Steel prináša na trh mačetu inšpirovanú tradičnou zbraňou nepálskych Gurkhov – Kukri. Dĺžka čepele je pôsobivých 43,1 cm.

Dlhodobo nedostupný

€ 63.9

Detail

Mačeta Cold Steel Panga 60 cm

Mačeta Cold Steel Panga se hodí jako pracovní nástroj pro sekání. Používá se v Africe, kde ji využívají jak v zemědělství, tak k lovu či boji.

Dlhodobo nedostupný

€ 32.9

Detail

Mačeta Cold Steel Royal Kukri s puzdrom

Ak ste sa rozhodli zaobstarať si súpravu na prežitie apokalypsy, mačeta Royal Kukri nesmie chýbať. Čepeľ mačety je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele 1055 s matnou povrchovou úpravou proti korózii, pričom špeciálny uhol jej dodáva obrovskú reznú silu. Hodí sa najmä na bushcraft a apokalypsu.

Dočasne nedostupný

€ 43.6

Detail

Mačeta Cold Steel Slant Tip 67cm

Mačeta Cold Steel Slant Tip se hodí jako pracovní nástroj pro sekání a práci. Čepel o délce 533 mm je z nástrojové uhlíkové oceli 1055.

Dočasne nedostupný

€ 47.2

Detail

Nôž Cold Steel Counter TAC II (AUS8A)

Nože Counter TAC boli navrhnuté s jednoduchým cieľom – funkčnosťou. A treba povedať, že v tomto smere im niet čo vytknúť. Mimoriadne ostrá čepeľ Full Tang vyrobená z ocele AUS 8A je pevná a odolná, pričom výborne drží ostrie. Rukoväť Kray-Ex™ je pohodlná a nesklame vás ani v krízovej situácii.

Dlhodobo nedostupný

€ 47.2

Detail

Nôž Cold Steel Crawford Model1

Tento zatvárací nôž od amerického výrobcu Cold Steel navrhol nožiar Wes Crawford. Čepeľ je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 4034.

Dlhodobo nedostupný

€ 45.6

Detail

Nôž Cold Steel Double Safe Hunter

Vhodné na prácu s rybami a menšími zvieratami. Pri testovaní noža však nenastal žiadny problém ani pri rezaní losa, čo svedčí o jeho kvalite.

Dlhodobo nedostupný

€ 41.7

Detail

Nôž Cold Steel Kobun

Jednoduchý nôž s pevnou čepeľou „American Tanto“, ktorý je medzi vojakmi veľmi obľúbený. Nôž ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi výkonom a hmotnosťou a zároveň príliš nezaťažuje peňaženku. Čepeľ Full Tang je vyrobená z japonskej nehrdzavejúcej ocele AUS 8A a vyrastá z dlhého puzdra Kray-Ex™.

Dočasne nedostupný

€ 61.5

Detail

Nôž Cold Steel OSS (AUS8A)

Tento nôž je veľmi spoľahlivý, a preto je obľúbený v ozbrojených silách a poľovníckej komunite. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej japonskej ocele AUS 8A.

Dlhodobo nedostupný

€ 107.1

Detail

Nôž Cold Steel SR1 Lite

Klasický zatvárací nôž Cold Steel SR1 s čepeľou clip point z nehrdzavejúcej ocele 8Cr13MoV. Nôž sa dá zavesiť na opasok pomocou spony.

Dlhodobo nedostupný

€ 65.9

Detail

Nôž Cold Steel SRK (SK-5)

Spoločnosť Cold Steel pri tvorbe noža SRB zohľadnila možnosť použitia v outdoore alebo pri práci v buši. Spolu s nožom dostanete kydexové puzdro.

Dlhodobo nedostupný

€ 71.0

Detail

Nôž Cold Steel Safe Maker II

Spoločnosť Cold Steel vyrába prítlačné dýky už viac ako štvrťstoročie, ale nezaspáva na vavrínoch svojej tradície. Vo firme neustále zlepšujú a menia svoje návrhy, aby vám priniesli to najlepšie. Vďaka monolitickej konštrukcii čepele z nehrdzavejúcej ocele AUS 8A je nôž prakticky nezlomiteľný a zostane ostrý veľmi dlho.

Dlhodobo nedostupný

€ 59.1

Detail

Nôž Cold Steel Spartan

Cold Steel Spartan je zatvárací nôž, ktorý nesklame. Výnimočne ostrá čepeľ z japonskej ocele AUS 10A prejde aj menším kovom.

Dlhodobo nedostupný

€ 118.6

Detail

Nôž Cold Steel Tiger (AUS8A)

Hlboko zakrivená čepeľ Steel Tiger je moderným prevedením indonézskeho karambitu. Tento tvar sa bežne používa v bojovom umení penčak silat.

Dočasne nedostupný

€ 87.3

Detail

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.