skip_main skip_menu skip_search

Tradícia, kvalita, garancia

Dasta

Dasta

Kto by nepoznal puzdrá na zbraně Dasta? Táto dnes už tradičná česká značka založená roku 1991 sa zaoberá výrobou a predajom zbrojných doplnkov, výstrojných súčiastok, príslušenstvom pre ozbrojené zložky, loveckých potrieb a samozrejme nylonových puzdier na zbrane.

Od roku 2007 má Dasta novú prevádzku v Prostejove. Lepšie miesto než mesto s bohatou a dlhou textilnou tradíciou si výrobca nemohol vybrať.

KVALITNÉ PUZDRÁ NA VŠETKY PRÍLEŽITOSTI

Dasta ponúka celú škálu produktov, nech už to sú opaskové a podpažné puzdrá pre skryté nosenie alebo taktické puzdrá a iné výstrojné doplnky pre ozbrojené zložky. Na svoje si prídu taktiež lovci. 

Medzi spokojných zákazníkov patria Polícia ČR, Vezeňská služba, Colná služba, ale tiež Mestské polície a iné civilné bezpečnostné zložky.

Dasta sa neustále snaží zlepšovať svoje produkty, nech už na civilné alebo služobné využitie. Vytrvale zlepšuje design, funkčné vlastnosti a komfort používania svojich výrobkov tak, aby zodpovedali potrebám zákazníkov. Na vývoji sa podieľa tiež celá rada profesionálov z ozbrojených zložiek.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vnútorné puzdrá

Vnútorné puzdro Dasta 212-3

Je to vnútorné opaskové puzdro s oceľovou sponou na pripevnenie na opasok široký až 5 cm. Pasuje na pištole HK USP alebo CZ 75 D Compact.

Skladom 2 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 10.8

Podpažné puzdrá

Podpažná puzdro Dasta 218-3

1x

Podpažné puzdro určené pre pištole so stredným rámom, ako sú – Zoraki 914 , Ekol P29/special 99, Kimar 85 alebo Bruni.

Skladom 3 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 26.2

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz