skip_main skip_menu skip_search

Kvalitná optika

Delta Optical

Delta Optical

Delta Optical je poľský výrobca puškohľadov, kolimátorov a ďalekohľadov. Do portfólia však spadajú aj mikroskopy Delta Optical, ktoré sa hojne používajú predovšetkým na poľských školách a univerzitách. Na trhu s optikou sa pohybuje viac ako 30 rokov. Vďaka tomu dokázal zhromaždiť dostatočné know-how, aby mohol vyrábať kvalitné a cenovo prívetivé produkty.

Ich vlajkovú loď predstavuje produktová rada Delta Optical Titanium zahrňujúca puškohľady a poľovnícke ďalekohľady. Medzi najväčšie bestsellery potom môžeme zaradiť ďalekohľad Delta Optical Titanium 8x56, ktorý si obľúbili predovšetkým poľovníci a lovci.

Ďalekohľady Delta Optical majú široké využitie. Starlight 12x60 sa hodí predovšetkým pre astronómov a ornitológov. Entry 10x50 si obľúbia predovšetkým turisti a Forest II 8x42 uprednostnia opäť poľovnícii.

Kolimátory Delta Optical predstavujú ďalší segment trhu s veľkým potenciálom. Medzi najobľúbenejšie sa radí predovšetkým Kolimátor Delta Optical Minidot II, ktorý pohodlne namontujete na pištoľ, brokovnicu, ale aj kombinovanú zbraň.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz