skip_main skip_menu skip_search

České perkusné zbrane

Detonics

Detonics

Detonics je česká firma, ktorá sa preslávila svojimi perkusnými derringermi s automatickou selekciou zápalníku. Všetky produkty sa vyrábajú v Českej a Slovenskej republike a na ich kvalitu a dobrú povesť je patrične hrdá.

Zbrane sú vyrábané z monoblokov z tých najlepších materiálov vysoko presnou CNC technológiou. Pri produkcii sa používa dural rady 70xx, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou.

MODERNÉ PERKUSNÉ ZBRANE

Perkusná pištoľ Detonics v sebe kombinuje moderný design a storočiami overený perkusný zámok. Nejde len o prachobyčajnú repliku historickej zbrane, ale o modernú pištoľ vhodnú k skrytému noseniu. Nechýba ani celý rad zabudovaných bezpečnostných prvkov, ako je plné zakrytie zápaliek a spúšťový mechanizmus Double Action Only s dlhým chodom a vysokým odporom.

BEZKONKURENČNÁ SPOĽAHLIVOSŤ

K údržbe a správnemu fungovaniu zbraní na čierny strelný prach je nutné mať po ruke správne náradie a drobné príslušenstvo. Výrobca na toto myslel a preto ponúka aj sadu Professional, v ktorej nájdete takmer všetko, čo by ste mohli potrebovať. Nechýba ani sada čistenia alebo olej v spreji.

Produkty značky Detonics používajú profesionáli aj športoví strelci a rozhodne nesklamú ani vás. Naviac ide o zbrane kategórie D, ktoré sú voľne predajné všetkým spôsobilým osobám starším 18 rokov bez zbrojného preukazu.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz