skip_main skip_menu skip_search

Rozsvieťte svoje dobrodružstvá

Fenix

Fenix

LED SVIETIDLÁ A ČELOVKY

Od svojho vzniku si značka urobila dobré meno po celom svete. K dnešnému dňu sa jej tovar predáva vo viac ako 100 krajinách. Firma platí za niekoho, kto v mnohých kategóriách svietidiel udáva smer. Možno sa jej to podarilo aj preto, že sa od začiatku držia svojich základov. Slovo Fenix ​​v čínskej kultúre znamená dokonalé veci. Presne také výrobky od Fenixu sú.

LED OSVETLENIE PRE ZÁCHRANNÉ ZLOŽKY, LOVCE, ŠPORTOVCE, TURISTY AJ KUTILY

Firma sa špecializuje na:

- turistické, športové a taktické čelovky,
- cyklistické svietidlá,
- taktické, poľovnícke, outdoorové baterky,
- kempingové lampy.

Vlajkovou loďou spoločnosti je čelovka HL30. V malom tele sa skrýva široký kužeľ svetla a mimoriadna výdrž. Pokiaľ sa chystáte na ryby či taktickú výpravu, nadchne vás ultraľahká baterka s veľkým dosvitom Fenix ​​E20. U cyklistov boduje svetlo na bicykel BC30. Reflektor generuje dve svetlá - osvetlené máte blízke i vzdialené okolie.

TECHNOLÓGIA AKO ZÁKLAD DOKONALÉHO SVETLA

Fenix ​​používa najmodernejšie výkonné svetelné LED diódy s účinnosťou až 200 lm/W. Aký je medzi nimi a bežnými žiarovkami rozdiel? Tie od Fenixu vydajú pri rovnakej spotrebe až 20x viac svetla. Navyše nepraskajú a ich životnosť sa pohybuje až do 50 000 hodín.

Posvieťte si aj do skutočnej diaľky. Použitá optika tvorí dokonalý kužeľ svetla s neuveriteľne ďalekým dosvitom. Konštrukcia spĺňa vodotesnosť podľa štandardu IPX-8. To znamená, že svetlá využijete aj 2 metre pod vodou. Kvalitné hliníkové zliatiny majú tvrdenú povrchovú úpravu. Svietidlá Fenix ​​tak vydržia tie najnáročnejšie podmienky. Presvedčte sa.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Bežecké čelovky

Fenix HL32R LED čelovka sivá

Profesionálna čelová baterka s deviatimi svetelnými režimami v neutrálnej bielej a červenej farbe. Zdrojom svetla sú vysokokvalitné diódy XP-G3 a diódy Nichia.

Skladom 1 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 59.5

Baterky (svietidlá)

Nabíjacia baterka Fenix E-LITE

Novinka

Fenix E-LITE je kompaktná dobíjacia baterka s ideálnymi rozmermi na pripevnenie na kľúče, batoh alebo dokonca na bejzbalovú čiapku. Ponúka 3 úrovne jasu bieleho svetla a je vybavená aj červenými a modrými LED diódami s funkciou trvalého svietenia a blikania.

Skladom 1 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 21.8

Baterky (svietidlá)

Nabíjacia baterka Fenix E02R

Novinka

Fenix E02 je kompaktná vrecková baterka s ideálnymi rozmermi na pripevnenie na kľúče, batoh alebo tašku. Ponúka 2 režimy svietenia – vysoký a nízky výkon.

Skladom 1 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 25.8

Kempingové svietidlá

Uhlová baterka Fenix LD15R

Kompaktná uhlová baterka Fenix LD15R so svietivosťou 500 lúmenov v dvoch svetelných režimoch. Zdrojom svetla sú dve diódy.

Skladom na centrálnom sklade, v piatok 24. 3. u vás

€ 59.5

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz