skip_main skip_menu skip_search

Vlasce a šnúry, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Fin

Fin

Bižutéria, vlasce a náväzcové šnúry značky FIN sa obľube tešia pre svoju kvalitu a spoľahlivosť. FIN spadá pod spoločnosť Delphin, ktorá sa výrobe rybárskych potrieb venuje už vyše pätnásť rokov. Z firmy tak odchádzajú aj prúty, navijaky, stojany, podberáky alebo háčiky.

NAJLEPŠIE RYBÁRSKE VLASCE FIN

Tu musíme spomenúť vlasce Strong Carp, na ktoré sa používa vysoko kvalitný materiál CPA 6.6. Preto bývajú označované ako najsilnejšie vlasce určené na športové rybárčenie. Medzi ďalšie esá firmy patrí FIN Method Feed. Molekulárna štruktúra povrchu vlascov bola minimalizovaná tak, aby došlo k eliminácii ich nasiakavosti. To je kľúčová vlastnosť tenkých vlascov na feeder. Method Feed sa ďalej charakterizujú maximálnou nosnosťou v uzle a minimálnou rozťažnosťou.

NÁVÄZCOVÉ ŠNÚRY NA KAPRE AJ INÉ RYBY

Obľúbený variant predstavu stužená náväzcová šnúra rady Fin Hook Line. 6K 20M/Gravels 15LBS využijete na výrobu kaprárskych náväzcov, použijete ich aj s potápavou nástrahou. Hook Line Double 8K 20M/Kamufláž 25LBS je 2x prepletaná šnúra, ktorá má paralelne spletené dve vrstvy štvorvláknových šnúr. Splýva s dnom, čo umožňuje prirodzenú prezentáciu nástrahy. Line Bait Floss 20M/20LBS sa uplatní pri výrobe nenápadných koncových náväzcov s pop-up boilies.

Šnúry Fin Hero ponúkajú širokú škálu priemerov i nosností. Vďaka týmto vlastnostiam ich využijete takmer na všetky techniky rybolovu. Rybári radi siahajú po Fin Hero 15M 0,14MM 9,10KG.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz