skip_main skip_menu skip_search

Kvalitné nože s výhodnou cenou

Ganzo

Ganzo

Dnes už svetovo známa čínska značka Ganzo bola založená pred viac ako 20 rokmi v meste Yangjiang, provincie Guangdong. Vtedy išlo o malú skupinku nadšencov, ktorí začali vyrábať kvalitné a cenovo dostupné nože.

Takmer okamžite po vstupe na miestny trh začala spoločnosť rásť a dnes už dosahuje statusu veľkej medzinárodnej firmy. Jej produktové portfólio sa rozrástlo o multifunkčné nástroje a brúsky, ktoré zaisťujú profesionálnu údržbu nožov. Nože Ganzo, multifunkčné nástroje a brúsky sú veľmi populárne aj ďaleko za hranicami zeme pôvodu - najviac v Spojených štátoch, Nemecku, Českej republike, Taliansku, Španielsku alebo Francúzsku.

VIAC FUNKCIÍ V JEDNOM

Multifunkčné nástroje sú navrhnuté tak, aby sa pohodlne využívali všetky obsiahnuté nástroje. Druhy nástrojov sa v jednotlivých modeloch líšia ako v počte, tak aj v účele. Preto si vyberiete multifunkčný nástroj, ktorý vám bude dokonale vyhovovať. Pokiaľ ste domáci majster, čo si so sebou nerád ťahá tašku s náčiním, bude sa vám bez pochýb hodiť Multitool sada G105, prípadne ako pravý zálesák zase oceníte sadu G101-H.

KDO BRÚSI, TEN REŽE

Rovnaká pozitivna spätná väzba prichádza od zákazníkov aj na brúsky a brúsne kamene Ganzo. Tie sú určené pre domáce použitie, pre cestovateľov, pre profesionálov aj začiatočníkov. Charakteristickým znakom každého typu je jeho vysoká užitočnosť.

NOŽE Z KVALITNEJ OCELE

Keď sa zameriame na najdôležitejšiu skupinu portfólia spoločnosti Ganzo, teda na nože, zistíme, že pod touto značkou nájdeme prevažne skladacie nože z nerezovej ocele 440C. Všetky typy sú vybavené bezpečnostnou poistkou, ktorá bráni samovoľnému zatvoreniu noža a následne aj možnému zraneniu.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G611-BK

Kvalitní zavírací nůž s čepelí ve tvaru Drop Point z nerezové oceli 440. Praktická karabina na konci rukojeti vám umožní snadné zavěšení nože.

Skladom 3 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 8.3

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G611-OR

Funkční řezný nástroj z rodiny nožů EDC. Užitková široká čepel se osvědčí při nejrůznějších činnostech. Ostří je zhotovené z nerezové oceli.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 12. 12. u vás

€ 9.2

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G617

2x

Klasický zavírací nůž Ganzo G617 s užitkovou čepelí, která je vyrobená z kvalitně kalené nerezové oceli. Tento materiál je zárukou vysoké kvality.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 12. 12. u vás

€ 7.6

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G620-B1

2x

Kvalitní zavírací nůž Ganzo ve stylovém černém provedení. Užitková čepel má konkávní výbrus, odolnost proti korozi zvyšuje černá ochranná vrstva.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 12. 12. u vás

€ 8.3

Brúsky na nože

Brúska Ganzo Touch Pro

Stolní brousek pro broušení všech typů čepelí. Jedná se o základní brusný systém s podstavcem a fixující podpěrkou na ostří.

Skladom 1 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 35.8

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G619

Užitečný zavírací nůž Ganzo G619 s kvalitně kalenou čepelí z nerezové oceli 440. Tento materiál dělá z tohoto nože odolného pomocníka.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 12. 12. u vás

€ 7.6

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G704-B

Zavírací nůž typu EDC v jednoduchém a zároveň vysoce funkčním provedení. Pískovaná čepel v šedé barvě má matný odstín.

Skladom 9 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 31.0

Multifunkčné nože

Multitool Ganzo G202 čierny

1x

Multifunkčné náradie s množstvom užitočných nástrojov. Ponúka skvelý pomer ceny, výkonu a životnosti. Dodáva sa v nylonovom puzdre na praky.

Skladom > 50 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 29.8

Zatváracie vreckové nože

Nôž Ganzo Adimanti Samson BK

Novinka

Univerzálny zatvárací nôž vyrobený z kvalitných materiálov, ktorý zvládne každodenné úlohy a obranu. Otváranie sa uskutočňuje pomocou flipperu a dá sa zvládnuť jednou rukou. Čepeľ profilu Spear Point je vyrobená z ocele D2. Oceľovú rukoväť kryjú pošvy z pevného kompozitu G10 so zdrsneným povrchom pre dobrý úchop.

Skladom 6 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 84.5

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G613

Zavírací nůž pro každodenní využití. Kombinované ostří je tvořené hladkou a zoubkovanou zónou. Čepel nože je vyrobená z nerezové oceli.

Skladom 18 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 7.6

Multifunkčné kliešte

Multitool Ganzo G101-H

Designově velice povedený multitool s hliníkovou rukojetí v modré barvě. Součástí balení je 11 bitů a opaskové pouzdro.

Skladom 12 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 22.3

Taktické nože

Nôž Ganzo G8012-BK

3x

Ganzo G8012-BK je survival nůž s Full Tang konstrukcí, který jistě oceníte při výletech do přírody. Pogumovaná rukojeť je v černém provedení.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 12. 12. u vás

€ 33.0

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz