skip_main skip_menu skip_search

Kvalitné nože s výhodnou cenou

Ganzo

Ganzo

Dnes už svetovo známa čínska značka Ganzo bola založená pred viac ako 20 rokmi v meste Yangjiang, provincie Guangdong. Vtedy išlo o malú skupinku nadšencov, ktorí začali vyrábať kvalitné a cenovo dostupné nože.

Takmer okamžite po vstupe na miestny trh začala spoločnosť rásť a dnes už dosahuje statusu veľkej medzinárodnej firmy. Jej produktové portfólio sa rozrástlo o multifunkčné nástroje a brúsky, ktoré zaisťujú profesionálnu údržbu nožov. Nože Ganzo, multifunkčné nástroje a brúsky sú veľmi populárne aj ďaleko za hranicami zeme pôvodu - najviac v Spojených štátoch, Nemecku, Českej republike, Taliansku, Španielsku alebo Francúzsku.

VIAC FUNKCIÍ V JEDNOM

Multifunkčné nástroje sú navrhnuté tak, aby sa pohodlne využívali všetky obsiahnuté nástroje. Druhy nástrojov sa v jednotlivých modeloch líšia ako v počte, tak aj v účele. Preto si vyberiete multifunkčný nástroj, ktorý vám bude dokonale vyhovovať. Pokiaľ ste domáci majster, čo si so sebou nerád ťahá tašku s náčiním, bude sa vám bez pochýb hodiť Multitool sada G105, prípadne ako pravý zálesák zase oceníte sadu G101-H.

KDO BRÚSI, TEN REŽE

Rovnaká pozitivna spätná väzba prichádza od zákazníkov aj na brúsky a brúsne kamene Ganzo. Tie sú určené pre domáce použitie, pre cestovateľov, pre profesionálov aj začiatočníkov. Charakteristickým znakom každého typu je jeho vysoká užitočnosť.

NOŽE Z KVALITNEJ OCELE

Keď sa zameriame na najdôležitejšiu skupinu portfólia spoločnosti Ganzo, teda na nože, zistíme, že pod touto značkou nájdeme prevažne skladacie nože z nerezovej ocele 440C. Všetky typy sú vybavené bezpečnostnou poistkou, ktorá bráni samovoľnému zatvoreniu noža a následne aj možnému zraneniu.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Multifunkčné nože

Multitool Ganzo G202 čierny

2x

Multifunkčné náradie s množstvom užitočných nástrojov. Ponúka skvelý pomer ceny, výkonu a životnosti. Dodáva sa v nylonovom puzdre na praky.

Skladom > 20 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 29.8

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G620-B1

3x

Kvalitní zavírací nůž Ganzo ve stylovém černém provedení. Užitková čepel má konkávní výbrus, odolnost proti korozi zvyšuje černá ochranná vrstva.

Skladom 16 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 11.2

Taktické nože

Vyskakovací nôž Ganzo G707

3x

Zavírací nůž G707 s mechanismem rychlého otevírání. Vzhled nože je velice elegantní a propracovaný do nejmenších detailů.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 33.0

Multifunkčné nože

Multitool Ganzo G301

Tento multitool je skvelým pomocníkom pre všetkých kutilov alebo nadšencov prežitia. Pohodlne sa zmestí do vrecka alebo na opasok a je vždy po ruke.

Skladom 3 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 43.3

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G613

Zavírací nůž pro každodenní využití. Kombinované ostří je tvořené hladkou a zoubkovanou zónou. Čepel nože je vyrobená z nerezové oceli.

Skladom 10 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 9.5

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G704-B

Zavírací nůž typu EDC v jednoduchém a zároveň vysoce funkčním provedení. Pískovaná čepel v šedé barvě má matný odstín.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 31.0

Multifunkčné kliešte

Multitool Ganzo G204

Kapesní multitool s hliníkovou rukojetí v černém provedení. Otvory v rukojeti usnadňují rozlišení jednotlivých nástrojů.

Skladom 13 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 25.8

Nože motýliky, balisongy

Motýľový nôž Ganzo G766-BK

Ganzo G766-BK je ultraľahký motýlikový nôž, ktorý umožňuje naučiť sa množstvo vizuálne pútavých trikov, ale uspokojí aj viacero každodenných potrieb. Základom konštrukcie je odolný kompozit G10, v ktorom je umiestnená čepeľ Clip Point z pevnej nehrdzavejúcej ocele 440C.

Skladom 12 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 46.8

Multifunkčné kliešte

Multitool Ganzo G109 modrý

Užitočná sada 9 nástrojov v jednom odolnom multifunkčnom nástroji. Nástroje sú vyrobené z vysoko uhlíkovej nehrdzavejúcej ocele 440C.

Skladom 13 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 19.5

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G611-BK

Kvalitní zavírací nůž s čepelí ve tvaru Drop Point z nerezové oceli 440. Praktická karabina na konci rukojeti vám umožní snadné zavěšení nože.

Skladom 19 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 11.0

Taktické nože

Zatvárací nôž Ganzo G617

3x

Klasický zavírací nůž Ganzo G617 s užitkovou čepelí, která je vyrobená z kvalitně kalené nerezové oceli. Tento materiál je zárukou vysoké kvality.

Skladom > 20 ks, v piatok 9. 6. u vás

€ 9.5

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz