skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Gerber

Zatváracie nože aj nože s pevnou čepeľou Gerber vyrába už od roku 1939. Zo začiatku sa sústredil na kuchynské nože. Postupne pridal lovecké, vojenské a outdoorové nože. Dnes sa firma špecializuje aj na multifunkčné kliešte, ergonomické sekery, ostré pílky a mačety. Čo sa týka nožov do prírody – Gerber patrí medzi svetovú špičku.

NOŽE GERBER VSADILI NA SPOĽAHLIVOSŤ A INOVÁCIE

Byteľné a solídne výrobky s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Dôraz na moderné spracovanie a technológie. To sú dva hlavné dôvody, prečo sa značka vryla do sŕdc miliónov zákazníkov.

Multitooly Gerber v našej ponuke reprezentuje Compact Sport. Najmenší výrobok série MP 400 patrí k najobľúbenejším. Malé rozmery ocení aj poriadny chlap. Telo z nerezovej ocele niečo vydrží. Pokiaľ hľadáte taktické nože, Gerber boduje sériou Paraframe. Tá je typická otvorenými rámami, vďaka ktorým sú nože maximálne ľahké. Rovnako ako Paraframe Tanto.

IKONICKÁ RADA GERBER BEAR GRYLLS

Profesionálne survival náradie a nože na prežitie vznikli v spolupráci s Edwardem Michaelem Bearem Gryllsem, bývalým členom britských špeciálnych jednotiek a expertom na prežitie v extrémnych podmienkach. Pokiaľ potrebujete vybavenie do najnáročnejších podmienok, na radu Bear Grylls Survival sa môžete spoľahnúť. Ponúka nôž Bear Grylls Scout s kombinovaným ostrím a Bear Grylls Paracord s hladkým ostrím.

search_empty_1

search_empty_2 contact_phone contact_hours

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz