skip_main skip_menu skip_search

Gerber

Zatváracie nože aj nože s pevnou čepeľou Gerber vyrába už od roku 1939. Zo začiatku sa sústredil na kuchynské nože. Postupne pridal lovecké, vojenské a outdoorové nože. Dnes sa firma špecializuje aj na multifunkčné kliešte, ergonomické sekery, ostré pílky a mačety. Čo sa týka nožov do prírody – Gerber patrí medzi svetovú špičku.

NOŽE GERBER VSADILI NA SPOĽAHLIVOSŤ A INOVÁCIE

Byteľné a solídne výrobky s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Dôraz na moderné spracovanie a technológie. To sú dva hlavné dôvody, prečo sa značka vryla do sŕdc miliónov zákazníkov.

Multitooly Gerber v našej ponuke reprezentuje Compact Sport. Najmenší výrobok série MP 400 patrí k najobľúbenejším. Malé rozmery ocení aj poriadny chlap. Telo z nerezovej ocele niečo vydrží. Pokiaľ hľadáte taktické nože, Gerber boduje sériou Paraframe. Tá je typická otvorenými rámami, vďaka ktorým sú nože maximálne ľahké. Rovnako ako Paraframe Tanto.

IKONICKÁ RADA GERBER BEAR GRYLLS

Profesionálne survival náradie a nože na prežitie vznikli v spolupráci s Edwardem Michaelem Bearem Gryllsem, bývalým členom britských špeciálnych jednotiek a expertom na prežitie v extrémnych podmienkach. Pokiaľ potrebujete vybavenie do najnáročnejších podmienok, na radu Bear Grylls Survival sa môžete spoľahnúť. Ponúka nôž Bear Grylls Scout s kombinovaným ostrím a Bear Grylls Paracord s hladkým ostrím.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz