skip_main skip_menu skip_search

Žijeme pre globálne cestovanie a outdoorové dobrodružstvo

Grayl

Grayl

Filtrácia vody snáď nikdy nebola jednoduchšia. Filtračné fľaše Grayl vám pomôžu s podnikaním dobrodružstva aj v tých najodľahlejších častiach sveta, kde je pitná voda najdôležitejšou komoditou.

Grayl pritom nepatrí k výrobcom s dlhoročnou tradíciou, ktorá by siahala hlboko do minulosti. Vznikla v roku 2016 v americkom Seattlu. A vďaka Kickstarteru od ľudí vybrala cez 250 000 dolárov. Stačilo predviesť, ako jednoduchá môže filtrácia vody byť.

NAPLŇ – STLAČ – PI

Nič viac k príprave čistej vody nepotrebujete. Stačí vám naplniť vonkajšiu fľašu vodou z ľubovoľného zdroja vody, zatlačiť dovnútra vnútornú fľašu s filtrom, otvoriť uzáver a piť. Jednoduchšia už filtrácia ani byť nemôže. Celú fľašu tak máte behom pár sekúnd prefiltrovanú.

Fľaše Grayl odfiltrujú až 99,99 % nečistôt. Vy sa tak zbavíte nielen vírusov a baktérií, ale aj prvokov, chemikálií, ťažkých kovov a iných pevných látok.

Výrobca myslel aj na vrcholových športovcov, ktorí vo svojej výbave počítajú každý gram. Svoju fľašu Grayl GeoPress tak doplnil o ľahšiu a užšiu „sestričku“ Grayl Ultralight Compact.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz