skip_main skip_menu skip_search

Kvalitné zameriavače z USA

Holosun

Holosun

Už od svojho založenia v roku 2013 sa americká spoločnosť Holosun zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych zameriavačov pre športových strelcov, lovcov a v neposlednej rade ozbrojené zložky.

INOVÁCIA A KVALITA

Sú doslova posadnutí produkciou špičkového vybavenia s nekompromisnou kvalitou. K ich najúspešnejším inováciám sa radí systém Shake Awake. Ten automaticky vypne diodu, keď nedetekuje žiadny pohyb a zariadenie tak prejde do režimu spánku. V praxi to znamená, že váš kolimátor nebude zbytočne dlho v prevádzke a značne sa predĺži životnosť jeho batérie. V niektorých prípadoch až o 100 000 hodín.

Za zmienku taktiež stojí funkcia Multi-Reticle, ktorá vám umožní vybrať si z celej rady rôznych typov a veľkostí zámerného bodu. Bodku teda môžete operatívne meniť tak, aby sa čo najlepšie prispôsobila podmienkam vôkol a zaistila vám tie najlepšie podmienky k zamiereniu.

ŠIROKÁ PONUKA

V našej ponuke nájdete hlavne kolimátory Holosun, ale to nie je ani zďaleka všetko, na čo sa tento výrobca zameriava. Medzi jeho produktami narazíte napríklad na laserové zameriavače alebo zväčšovacie predsádky.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kolimátory na zbrane

Kolimátor so solárnym panelom Holosun Red Dot HS503CU

Tento uzavretý kolimátor s červeným podsvietením zámerného bodu bol navrhnutý na použitie v tých najnáročnejších podmienkach. Solárny panel umožňuje automatickú reguláciu zámernej osnovy v závislosti od okolitých svetelných podmienok.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 384.8

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz