skip_main skip_menu skip_search

Nie je Humvee ako Humvee

Humvee

Humvee

Humvee je výrobca outdoorového vybavenia. Značka veľmi múdro ťaží zo svojho názvu, čo je hovorový výraz pre jedno z najobľúbenejších amerických áut – Hummer. Ten je veľmi rozšírený predovšetkým vo vojenských kruhoch a práve na to Humvee naväzuje outdoorovým portfóliom.

Pokiaľ hľadáte outdoorové vybavenie, určite narazíte aj na značku Humvee. A nie je divu. Vyrába totiž všetko na čo si spomeniete: od viest a búnd cez okuliare a batohy až po kompas a svietiace tyčinky.

Z našej ponuky je jedným z najpopulárnejších produktov Humvee vrecková reťazová píla na ručné rezanie konárov. Tento skladný nástroj nás veľmi príjemne prekvapil svojou cenou a kompaktnosťou. Medzi veľmi obľúbenú skupinu produktov spadajú tiež taktické nože Humvee a lovecké nože, ktoré majú rukoväte v tvare nábojníc. Ďalšiu dôležitú skupinu tvoria ďalekohľady, nech už binokuláre či monokuláre.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Skladacia lopata Humvee

Skladacia lyžica Humvee s nastaviteľnou konštrukciou umožňujúcou úpravu na motyku. Jeden bočný okraj čepele je vrúbkovaný.

Dlhodobo nedostupný

€ 23.8

Detail

Vreckový nožík Humvee granát

Nožík v podobě granátu, může sloužit i jako přívěšek. Není jen dekorativním doplňkem, protože v případě potřeby máte po ruce ostrou čepel.

Dlhodobo nedostupný

€ 3.9

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz