skip_main skip_menu skip_search

Tradičný výrobca vetroviek

Kral Arms

Kral Arms

Turecká firma dodala na trh za posledných 20 rokov neuveriteľných 3 000 000 kusov zbraní. Okrem pružinových vzduchoviek sa aktuálne sústredí na PCP vetrovky Puncher. Využijete ich ako na loveckú, tak športovú streľbu. A vďaka dobrej cene a ešte lepšej kvalite spracovania i nástrelu po nej poľovníci aj športovci radi siahajú.

Turci zbrane radi osadzujú do krásnej orechovej pažby. Na výber je aj polymérový variant s vylepšeniami ako nastaviteľná lícnica a schránka pre zásobník. Ďalšia vec, ktorá poteší: PCP vetrovky KRAL ARMS majú reguláciu výkonu. Lepší výsledok na terči je tak zaručený.

Firma kombinuje poctivú ručnú prácu s modernými technológiami. Čo by stroje nezvládli, urobí človek a naopak. Dnes sa orientuje výhradne na export – 99, 5% tovar vyváža do viac ako 40 krajín.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PCP vzduchovky

Vzduchovka Kral Arms Bighorn W 5,5mm

Vzduchovka Bighorn sa radí medzi najsilnejšie vzduchovky v ponuke dnes už všetkým dobre známeho tureckého výrobcu Kral Arms. Pri tomto modeli – v kalibru 5,5 mm si môžeme vychutnať streľbu s výkonom až 50 J. Každá vzduchovka je dodávaná spoločne s dvoma zásobníkmi na 12 diaboliek kalibru 5,5 mm.

Dočasne nedostupný

€ 594.7

Detail

PCP vzduchovky

Vzduchovka Kral Arms Puncher NISH S 4,5mm

Vzduchovka Kral Arms Nish je cielená predovšetkým na začínajúcich alebo tzv. víkendových strelcov. Možno teda povedať, že výrobca urobil všetko pre to, aby priblížil streľbu tým, ktorí chcú vzduchovku za rozumnú cenu bez premrštených ambícií.

Skladom 19 ks, v štvrtok 9. 2. u vás

€ 328.9

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz