skip_main skip_menu skip_search

Tie najlepšie airsoftky

LCT

LCT

Ak hľadáte celokovovú elektrickú pušku s krásnym modelárskym spracovaním, určite vás cesta dovedie k taiwanskej spoločnosti LCT. Tá sa už od roku 2004 radí k popredným svetovým výrobcom dlhých airsoftových zbraní.

LCT má v ponuke množstvo modelov, avšak séria AK je úplne výnimočná a medzi hráčmi vzbudila veľmi pozitívne reakcie. LCT AK je to najlepšie, s čím sa môžete na trhu stretnúť. Kombinuje precízne dielenské spracovanie s dôrazom na detail a vysoko kvalitné vnútorné diely, výsledkom je úplná spoľahlivosť. Oproti konkurencii vyniká modularitou, takže si ho ľahko upravíte podľa svojich predstáv. Na svojho airsoftového vnuka by bol určite hrdý aj ostrý kalašnikov.

Akáčko alebo Heckler&Koch stretnete na každom kroku, ale ak hľadáte niečo netradičné, čo vám budú ostatní závidieť, pozrite sa na elektrické pušky SR-3 Vikhr a AS VAL, možno čakajú práve na vás.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Elektrické airsoft pušky

Airsoft AK (LCT LCK15 EBB)

Bezpochyby jeden z najlepšie spracovaných AK na trhu. Perfektne spracované oceľové telo, silný spätný ráz a prevodovka s rýchlou výmenou pružín.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 24. 8. u vás

€ 622.4

Elektrické airsoft pušky

Airsoft AK (LCT LCK15)

Ako to už pri replikách LCT býva, zbraň dostala dokonale spracované oceľové telo a všetky jej časti sú poctivo zvarené a zmontované.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 24. 8. u vás

€ 455.9

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz