skip_main skip_menu skip_search

Leatherman

Keď Tim Leatherman so Stevem Berlinerom začali v roku 1983 vyrábať prvé multifunkčné náradie, ťažko mohli predvídať, čo sa stane takmer o štyri dekády neskôr. Leatherman dnes posiela do celého sveta cez 30 rôznych modelovu kvalitných univerzálnych nástrojov, ktoré pomôžu pri práci aj na cestách. Firma sa nebojí inovácií. Vie, že rovnako ako sa menia potreby ľudí, tak sa musí vyvíjať aj jej náradie. Čo zostáva rovnaké – nekompromisná kvalita, ktorá sa prejavuje na neuveriteľnej odolnosti a životnosti multitoolov Leatherman.

MULTIFUNKČNÉ KLIEŠTE – VŠETKO V JEDNOM

Zákazníci často siahajú po troch typoch – Leatherman Signal, Wingman a Surge. Signal je ako stvorený do prírody. Multitool na turistiku je vybavený survivalovým príslušenstvom vo forme kresadla, signálnej píšťalky a diamantovej brúsky. Surge, multifunkčný nástroj na prácu, obsahuje 21 funkcionalít od kombinačiek cez rôzne typy britov po kliešte či pílku. Leatherman Wingman zase ponúka 14 kusov kvalitného náradia za dobrú cenu.

VŽDY PO RUKE: MULTIFUNKČNÝ NÁRAMOK LEATHERMAN TREAD

I keď vyzerá ako ozdoba, oceľový náramok pre mužov toho dokáže omnoho viac. Skrýva sa v ňom sada skrutkovačov, imbusov a kľúčov, otvárač na fľaše, rezací hák či hrot na rozbíjanie skla. Celkom má Tread na 29 nástrojov. Tie môžete meniť podľa potreby. S náramkom naviac prejedete každú hranicu. Dá sa vziať aj do lietadla.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.