skip_main skip_menu skip_search

Umenie českých puškárov

Mayzus

Mayzus

Mayzus Gunsmith Company je pomerne mladá firma, ktorá vznikla v roku 2015 a sídli v českých Holiciach. Už od založenia sa zameriava na výrobu loveckých a športových zbraní.

Cieľom spoločnosti je ponúknuť kvalitné zbrane športovcom, profesionálom aj voľnočasovým strelcom. K tomu má dobré zázemie vybavené modernými obrábacími CNC strojmi a tím kvalifikovaných a skúsených puškárov. Tí dohliadajú na kvalitu od samotného počiatku výroby až k záverečným skúškam.

PODPORA STRELECKEJ MLÁDEŽE

Mayzus sa snaží podporovať nielen profesionálnych športovcov, ale svoju pozornosť venuje aj mladým strelcom a amatérom. V súčasnej dobe u nás zažíva veľký boom biatlon a Mayzus, okrem výroby kvalitných dielov na biatlonové zbrane, hrdo podporuje našu nádejnú biatlonovou mládež.

FLOBERTKY ZABAVIA STRELCOV VŠETKÝCH VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ

Pokiaľ si nechcete lámať hlavu so zbrojným preukazom a trmácať sa niekde na strelnicu, jedinou možnosťou „ako si zastrieľať a užiť si pri tom vôňu strelného prachu“ je flobertka. Tá spoľahlivo poteší strelcov aj strelkyne všetkých vekových kategórií. Skvelým príkladom je flobertka Mayzus MZ06 Balalayka a jej sestrička MZ07 Obamka, obidve sú majstrovsky spracované skúsenými českými puškármi. Ako strelivo používajú náboje 6mm flobert.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz